۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2940
  • 02 اکتبر 2019 - 7:11
  • 1829 بازدید
  • ارسال توسط :
رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

آخرین اخبار از بازی تراکتور و پارس جنوبی جم

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

احمد موسوی آماده است :

یکی دیگر از نکات مثبت بازی تیم تراکتور در برابر تیم پاس همدان آمادگی بالای سید احمد موسوی مدافع نیمکت نشین تیم بود . او که توانست در برابر پاس همدان در جام حذفی به تیم خود کمک کند تا پیروز میدان شود ، رقیب جدی برای تیکدری خواهد بود . نیمکت نشینی وی به دلیل عدم آمادگی وی نیست ؛ بلکه آمادگی بالای تیکدری مانع از قرار گرفتن وی در ترکیب اصلی میشود .

این رقابت سالم می تواند به پیشرفت هر دوی این بازیکنان کمک کند . اکنون میتوان گفت که تیم تراکتور به جز مدافعان در هر پست حداقل دو بازیکن دارند . این چالش برای مربی هم میتواند خوب و هم به ضرر تیم باشد . البته این اتفاق برای دنیزلی تجربه ی اول او نیست ، زیرا او در سه تیم بزرگ ترکیه ای مربی بوده است و تجربه ی چنین شرایطی را داشته است . در ویدیوی زیر میتوانید یک گل زیبا از مهدی تیکدری را مشاهده کنید .

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

اکبر وارد می شود :

بلاشک بازگشت خانزاده مشکلاتی را برای تیم به همراه خواهد داشت . مصدومیت خانزاده موجب شد که رضا اسدی به قلب دفاعی تیم منتقل شود و اکبر ایمانی نیز به ترکیب اصلی باز گشته است . اکبر بهترین بازیکن تیم تراکتور در برابر پاس همدان بود . خانزاده به تمرینات بازگشته است و به نظر بعد از تعطیلات آمادگی کامل خود را بدست می آورد . با بازگشت او رضا اسدی بهترین بازیکن فصل به پست خود باز خواهد گشت .

آیا بازگشت وی موجب نیمکت نشینی اکبر ایمانی خواهد شد ؟ این سوال شاید اکنون برای دنیزلی نیز پیش آمده است . دنیزلی مربی ای نیست که در یک بازی از دو هافبک دفاعی استفاده کند . پس ظاهرا بازی کردن همزمان اکبر ایمانی با رضا اسدی در یک پست محال است . حال باید دید که آیا راه حل دنیزلی چه خواهد بود ؟

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

مازولا برای تیم بازیکن نشد !!!!!

ستاره ای که اولین خرید خارجی تیم تراکتور در فصل نقل و انتقالاتی لیگ 19 بود . اما او فقط یک بازی در هفته ی اول رقابت ها در برابر نفت مسجد سلیمان را انجام داد . او قرار است که روز چهارشنبه به تبریز باز گردد . اما مسئولان تیم تبریزی هم اکنون در حال تهیه بلیت بازگشت وی هستند . این بازیکن فعلا هیچ نقش مثبتی را در تیم نداشته است . اما عملکرد وی باعث می شود که باشگاه در فسخ قرارداد وی تردید کند . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد این ستاره ی برزیلی را مشاهده کنید .

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

فورچونه سوژه رسانه ها شد :

طبق قرار معلوم ، پرشورها قبل از بازی بادکنک های قرمز را در دست و سپس رها کردند . از قضای معلوم یکی از این بادکنک ها به دست فورچونه ستاره ی فرانسوی تیم تراکتور رسید . او این بادکنک را به دست گرفت و آن را نگه داشت . این مسئله موجب سوژه رسانه ها شده است .

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

آیهان خرید بسیار عالی تراکتور :

رشید مظاهری دروازه بانی با کیفیت بود ، اما هیچگاه چنین آمادگی را نداشته است . اخباری نیز افت محسوسی را در فصول گذشته داشته است . اما او در بازی با پاس همدان به شدت خود را سرحال نشان داد . یکی از دستیاران دنیزلی آیهان مربی ترکیه ای است . او مربی دروازه بانان تیم تراکتور میباشد . او توانسته بدون ایجاد حواشی دروازه بانان خود را به بهترین آمادگی ممکن برساند . در ویدیوی زیر میتوانید عملکرد رشید مظاهری را مشاهده کنید .

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

ساعت بازی روز جمعه تغییر کرد :

بازی دو تیم تراکتور و پارس جنوبی جم از سری مسابقات لیگ 19 در هفته ی 6 با تغییراتی روبرو شد . بازی که قرار بود ساعت 16:30 برگزار شود به ساعت 18:30 موکول شد . این تغییر بنا بر درخواست هواداران صورت گرفته است . این ساعت بسیار به ظهر نزدیک بود و تابش نور شدید در این ساعت برای هواداران مشکلاتی به وجود می آورد، و از آن جایی که این ورزشگاه قابلیت نورگیری ندارد ، این اقدام صورت گرفت .

رقابت سید احمد موسوی و مهدی تیکدری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*