۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2529
  • 26 سپتامبر 2019 - 10:20
  • 1624 بازدید
  • ارسال توسط :
خبر برد برای تراکتور
رضا شکاری

رضا شکاری

آخرین اخبار در مورد شکایت باشگاه ذوب آهن از رضا شکاری .

رضا شکاری

رضا شکاری

تراکتور مقصر نیست :

رضا شکاری

هنگامی که رضا شکاری بازیکن اسبق تیم ذوب آهن به تیم تراکتور پیوست ، شایعات زیادی مبنی بر این بود که این قراداد غیر قانونی است .
فیفا طبق شکایت ذوب آهن از باشگاه روبین کازان خواسته است که دفاعیات خود را ارائه بدهد و باشگاه تبریزی طرف دعاوی این پرونده نیست تا جوابگوباشد . در ضمن باشگاه تراکتور اعلام کرده است که دفاعیات لازم را برای دفاع از خود داریم . در این پرونده خود باشگاه ذوب آهن قصور کرده است . بنابرین شکایت از این بازیکن و باشگاه روبین کازان بی نتیجه خواهد ماند . در ویدیوی زیر میتوانید عملکرد رضا شکاری را مشاهده کنید .

ایمان سلیمی

سلیمی بهترین بازیکن زمین :

رضا شکاری - ایمان سلیمی
ایمان سلیمی

عملکرد بی نظیر ایمان سلیمی در بازی موجب شد که این بازیکن به عنوان بهترین بازیکن در دیدار با تیم سایپا باشد . یکی از دلایل این که سرخ پوشان تبریزی عملکرد دفاعی بسیار عالی در این 5 بازی داشته اند این است که مدافعان این تیم وظایف خود را به خوبی انجام داده اند . سلیمی با نمره ی 7.42 بهترین بازیکن زمین در مصاف با تیم سایپا بود .

رویای صدر نشینی امشب به پایان میرسد ؟؟؟

رضا شکاری - تراکتور صدر نشین
تراکتور صدرنشین

برد یکی از دو تیم سپاهان یا پرسپولیس در بازی امشب صدر را از تیم تراکتور خواهد گرفت . تیم تراکتور دیروزدر مصاف تیم سایپا موفق شد با نتیجه ی 1-0 این تیم تهرانی را شکست و به صدر جدول کوچ کند . اما تداوم صدر نشینی این تیم در این هفته بسته به نتیجه ی بازی امروز دو تیم پرسپولیس و سپاهان خواهد داشت . در صورت برد یکی از تیم ها صدرنشین لیگ تغییر خواهد کرد . اگر تیم سپاهان در این مسابقه پیروز شود با تیم تبریزی هم امتیاز خواهد شد . اما به دلیل تفاضل بیشتر به صدر جدول خواهد رفت . پرسپولیس نیز اگر در این دیدار پیروز شود با 12 امتیاز به رده ی اول صعود خواهد کرد .

مهدی تیکدری

تیکدری هر روز بهتر از دیروز :

رضا شکاری - مهدی تیکدری
مهدی تیکدری

یکی از نگرانی پرشورها در شروع فصل پیدا کردن جایگزین برای دانیال اسماعیلی فر بود . این در صورتی بود که باشگاه دفاع راست تخصصی جذب نکرده بود . اما دوباره یک وینگر در تیم تبریزی مدافع راست شد . اسماعیلی فر نیز به عنوان یک وینگر به تیم تراکتور آمد ؛ اما در ادامه یک دفاع راست تخصصی شد .

مهدی تیکدری یکی از خرید های این فصل تیم مدافع جدید و جایگزین دانیال شد . او در ابتدای کار نتوانست عملکرد خیره کننده ای را داشته باشد ، اما پس از گذشت چند بازی توانست جایگاه ثابت خود را در ترکیب اصلی پیدا کند . او به تازگی نفوذ ها و سانتر های خوبی را نشان داده است . این بازیکن 23 سال دارد و میتواند مدت طولانی را سمت دفاعی راست تراکتور را تضمین کند .

تیم کم کم پیشرفت میکند :

رضا شکاری - آمار تیم تراکتور
آمار تیم تراکتور

آمار بازی نشان میدهدد که تراکتور رفته به رفته تیمی هجومی میشود . شوت های در چاچوپ معیار خوبی برای میزان هجومی بودن یک تیم را میتواند مشخص کند . تراکتور در این بازی 4 شوت در چارچوپ داشته است که این آمار امیدوار کننده ای است . دیگر نکته ی مثبت این بازی ، گلزنی کوین فورتونه مهاجم فرانسوی تیم تبریزی است . اگر او بتواند آمادگی خود را بدست آورد ، هافبک های خلاقی در تیم وجود دارند که میتوانند در امر موقعیت سازی به این بازیکن فرانسوی کمک کنند .

تراکتور همه جا هوادار دارد :

رضا شکاری - احسان حاجی صفی
احسان حاجی صفی

احسان حاجی صفی بازیکن تیم تبریزی گفت که تیممان در همه جای ایران هوادار است و حضور پرشور این هواداران موجب میشود که بازیکنان با جان و دلشان برای این هواداران بازی کند . او در مورد کیفیت زمین چمن ابراز نارضایتی کرد . او همچنین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا سرخ پوشان تبریزی میتواند قهرمان شود گفت : که تمام تلاشمان همین است که بتوانیم برای هواداران قهرمانی را به ارمغان آوریم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*