۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3439
  • 10 اکتبر 2019 - 10:16
  • 1713 بازدید
  • ارسال توسط :
رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19 - رضا اسدی
رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ برتر

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

بهترین بازیکن لیگ از تراکتور است :

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19 - رضا اسدی
رضا اسدی

رضا اسدی یکی از خرید های تیم تراکتور تبدیل به بهترین بازیکن بازیکن لیگ شده است . اسدی یکی از ستارگانی بود که مورد توجه چند تیم لیگ برتری قرار گرفته بود . اما تراکتور موفق به جذب وی شد . شاید هنگامی که او به تیم تبریزی انتقال یافته بود ، کسی فکر نمی کرد که وی تبدیل به بهترین بازیکن لیگ شود . بسیاری معتقد بودند که وی نیمکت نشین اکبر ایمانی خواهد بود .

و با این عملکرد مستحق این بود که به اردوی تیم ملی دعوت شود . اکنون او تبدیل به یک بازیکن چند پسته شده است . او هم در پست دفاع و هم در هافبک دفاعی عملکرد فوق العاده ای را داشته است . در ویدیوی زیر می توانید دو گل وی به استقلال و پرسپولیس را مشاهده کنید . به نظر هفته ی نهم شاهد گلزنی وی به تیم استقلال خواهیم بود .

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

مازولا بازگشت :

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19 - مازولا
مازولا جونیور

مازولا جونیور ستاره ی برزیلی تیم تراکتور که در بازی با نفت مسجد سلیمان مصدوم شده بود برای مداوای مصدومیت خود به ترکیه سفر کرده بود . اما پست او نشان می دهد که وی به تبریز بازگشته است . این خبر خوبی می تواند برای پرشورها باشد . اگر او بتواند عملکرد سالیان گذشته ی خود را در این تیم نیز تکرار کند ، می تواند کمربند میانی تیم را تقویت کند . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد وی را مشاهده کنید .

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

تمرینات شروع شد :

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19 - تمرینات تیم تراکتور
تمرینات تیم تراکتور

تمرینات تیم تراکتور پس از 4 روز دوباره پیگیری شد . البته در این میان ملی پوشان و بازیکنان خارجی در این تمرین حضور پیدا نکرده بودند . گوکهان کارا اصلان مربی دروازه بانان تمرینات را زیر نظر داشت . این تمرین بسیار شاداب بود . کری بین بازیکنان از بخش جالب این تمرینات بود .

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

شکاری مانعی برای بازی ندارد :

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19 - هوشنگ نصیر زاده
هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیر زاده مدیر عامل باشگاه ماشین سازی در مورد پرونده رضا شکاری نکات مثبتی را ارائه کرد . بنا بر گفته ی وی شکاری مانعی برای بازی کردن ندارد و باشگاه تبریزی می تواند از او استفاده کند . حتی اگر تخلف شکاری نیز درست باشد ، محرومیت فردی است و هیچ خطری سرخ پوشان را تهدید نمی کند . ظاهرا عدم به کارگیری وی فنی باشد . اما شکاری بازیکن بسیار باکیفیت است و از نیروی جوانی او می توان به خوبی استفاده کرد . او یکی از تاریخی ترین هایجک های فوتبال ایران را انجام داده است . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد وی را مشاهده کنید .

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

ورزشگاه دربی آذربایجان همچنان نامشخص :

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19 - تراکتور و نود
تراکتور و نود

محل بازی دو تیم تراکتور و نود ارومیه در جام حذفی همچنان نامشخص است . باشگاه 90 بسیار تاکید دارد که این بازی حساس در ارومیه برگزار شود . حتی پیشنهاد میزبانی شهر بوکان نیز توسط مدیران این تیم رد شد . ورزشگاه باکری فاقد چمن مناسب ، میکسدزون و….. می باشد . احتمال برگزاری این دیدار در شهر سلماس می باشد . این شهر دارای یک ورزشگاه 6 هزار نفری می باشد . این دو تیم پیش از فصل در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که با تساوی 1-1 به پایان رسید .

سردار مرد درخشان فوتبال ایران :

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19 - سردار آمون
سردار آزمون

سردار آزمون در ترکیب منتخب این هفته ی لیگ روسیه قرار دارد . او در بحران شدیدی بود و حتی 6 بازی نتوانسته بود گلی به ثمر برساند . اما سه گل اخیر وی به خصوص دو گل وی در لیگ قهرمانان اروپا وی را در کانون توجهات قرار داد . دو گل او به لیون و بنفیکا به تیم زنیت بسیار کمک کرد تا این تیم در صدر جدول گروه خود باشد . او در این هفته موفق به ثبت یک کل و یک پاس گل شد و با نمره ی 8.4 در ترکیب منتخب هواسکورد قرار گرفت . در ویدیوی زیر می توانید سه گل مهم اخیر وی را مشاهده کنید .

رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ 19

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*