۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2615
  • 05 مهر 1398 - 11:31
  • 2566 بازدید
  • ارسال توسط :
اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - اهبر
رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

آخرین اخبار از درخشش رشید مظاهری و حواشی ایجاد شده برای شکاری

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - عقاب ایران
عقاب ایران

ظاهرا باید در درون دروازه ی تیم ملی ، تغییراتی اعمال شود . در بازی پرسپولیس و سپاهان همگان مشاهده کردند که بیرانوند دو گل بسیار بد خورد . ظاهرا او آمادگی فصول گذشته را ندارد . اما در تبریز عقابی در حال اوج گرفتن در آسمان است . رشید مظاهری دروازه بان جدید تیم تراکتور بسیار درخشان ظاهر شده است و او را میتوان در درون دروازه ی تیم ملی دید . او در پنج بازی ابتدایی لیگ کلین شیت کرده است و نوبت او است که به حقش در تیم ملی برسد . در ویدیوی زیر میتوانید دو گل سپاهان به پرسپولیس را مشاهده کنید . در ضمن در ویدیوی دوم نیز میتوانید عملکرد درخشان رشید مظاهری را نیز مشاهده کنید .

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

سلیمی و تیکدری تست دوپینگ دادند :

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - سلیمی و تیکدری
سلیمی و تیکدری

ایمان سلیمی و مهدی تیکدری پس از برد در برابر تیم سایپا تست دوپینگ دادند . این دو بازیکن از بهترین های بازی بودند . ایمان سلیمی را میتوان رهبر دفاعی تیم و تیکدری را سربازی جنگنده در خدمت تیم خواند . در ویدیوهای زیر میتوانید عملکرد این دو بازیکن و گل های سلیمی و تیکدری را مشاهده کنید .

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

هفته ی خوب تبریز :

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - جدول لیگ برتر
جدول لیگ برتر

دو تیم تبریزی توانستند که حریفان خود را شکست بدهند و وضعیت خود را در جدول بهبود بخشند . تیم تراکتور در یک بازی سخت در مصاف با تیم سایپا 7 امتیازی توانست این تیم را با حساب 1-0 شکست بدهد و با 11 امتیاز در رده ی دوم قرار گیرد . ( تیم تراکتور به دلیل تفاضل گل در رده دوم قرار دارد . )
تیم ماشین سازی دیگر نماینده ی تبریز توانست در یک بازی پرگل تیم شاهین شهرداری بوشهر را شکست بدهد و با 6 امتیاز در رده ی نهم قرار گیرد .

اسدی همه کاره :

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - رضا اسدی
رضا اسدی

تغییر پست برای رضا اسدی خوش یمن بود و با سه امتیاز شیرین برای تیم تبریزی همراه بود . رضا اسدی با مصدومیت محمد رضا خانزاده مجبور شد که در پست مدافع وسط فعالیت کند . او توانست عملکرد دفاعی خوبی را از خود به جا گذارد . اما شاید پاس گل او به فورتونه از دید همگان به دور باشد. او با تاثیرگذاری در توپ ، موقعیت خوبی برای مهاجم فرانسوی ایجاد کرد و او توانست با یک ضربه ی بی نقص به گل برسد . این اولین پاس گل او با تیم جدیدش بود .

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

شجاعی غایب بزرگ :

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - مسعود شجاعی
مسعود شجاعی

اسامی محرومان مرحله ی یک شانزدهم نهایی اعلام شد . بر همین اساس مسعود شجاعی کاپیتان محبوب تیم تراکتور غایب بزرگ این تیم است . او در یکی بازی پرحاشیه که در سال گذشته در برابر صنعت نفت اتفاق افتاد ، اخراج شد .

این هواداران ارزش بسیاری دارند :

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - هوادار با تعصب تراکتور
هوادار با تعصب تراکتور

این هوادار شاید یکی از هزاران موردی باشد که برای حمایت تیم محبوبشان به ورزشگاه میرود . این هوادار مسیر سخت ورزشگاه یادگار را به عشق تیم تراکتور سپری میکند . دنیزلی تیمی ساخته است که به راحتی نمیتوان به این تیم گل زد و حتی تیمی تصور برد برای او سخت است . به نظر این همان تیمی است که پرشورها میتوانند به آن اعتماد کنند و منتظر قهرمانی اش باشند .

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

خبر خوب از تمرینات :

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - تمرینات تیم تراکتور
تمرینات تیم تراکتور

محمد رضا خانزاده مدافع مصدوم تیم تراکتور که در بازی برابر تیم گل گهر مصدوم شده بود ، در تمرینات حاضر شد و پس از صحبت با مصطفی دنیزلی به تمرینات اختصاصی با فیزیوتراپ تیم پرداخت . دیگر بازیکنان نیز به ریکاوری پرداختند . دیگر بازیکنان که در بازی حاضر نشده بودند ، یک مسابقه ی درون تیمی برگزار کردند .

پاس حریف آسان برای تراکتور :

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی - پاس همدان
پاس همدان

حریف تیم تراکتور در جام حذفی ، پاس همدان میباشد . شاید عده ای با شنیدن این نام تیمی به یادشان آید که قهرمان آسیا شده است . اما این تیم هم اکنون در لیگ دو ایران حضورر دارد . تیم تبریزی نیز یکی از قدرتمند ترین تیم های ایران است و به نظر کار سختی را برای بردن این تیم ندارد .

رشید مظاهری دروازه بان اول تیم ملی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*