۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 7090
  • 26 آذر 1398 - 20:15
  • 2904 بازدید
  • ارسال توسط :
ابوالفضل رزاقپور
رزاق پور در شاهین

رزاق پور در شاهین

رزاق پور در شاهین

رزاق پور در شاهین

رزاق پور در شاهین

تقلید تراکتور از رئال مادرید :

رزاق پور در شاهین

بهترین تصمیم برای یک بازیکن جوان گرفته شد ( انتقال قرضی او به تیم شاهین بوشهر ) . ابوالفضل رزاق پور که در ابتدای فصل به تیم تراکتور پیوست ، با وجود ستارگانی همچون میثم تیموری و احسان حاج صفی در پست دفاع چپ ، فرصتی داده نشد تا این بازیکن بتواند توانایی های خود را نشان دهد . در اروپا این یک تجربه برای اکثر بازیکنان به خصوص بازیکنان جوان است .

هنگامی یک بازیکن نتواند در تیم عرض اندام کند ، برای این که استعداد یک جوان از دست نرود ، به باشگاه هایی می روند که بتوانند فرصت مناسبی پیدا کنند تا توانایی های خود را نشان دهند . اگر بخواهیم یک مورد از تجربه ی موفق یکی از باشگاه ها و بازیکنان بزرگ اروپایی را بیان کنیم ، کاسمیرو ستاره ی برزیلی تیم رئال مادرید اشاره کرد . او هنگامی که یک بازیکن جوان بود به کهکشانی ها پیوست .

اما با وجود بازیکنان متعدد در این پست نمی توانست به ترکیب اصلی راه پیدا کند . از این رو باشگاه تصمیم به انتقال این بازیکن به صورت قرضی به تیم های دیگر گرفت . او سال های بسیاری را با این عنوان در باشگاه های دیگر سپری کرد . پس از این که بازیکنان رئال در این پست باز نشست و به سن خداحافظی رسیدند و باشگاه نیز توانست توانایی های او را مشاهده کند ، وی را به سانتیاگو برنابئو بازگرداندند .

و این است آنچه که مشاهده می کنید . او هم اکنون یکی از بهترین هافبک های تدافعی در دنیا است و به مهره ی کلیدی برای تیمش تبدیل شده است . شرایط رزاق پور نیز چنین است . او فقط به مدت یک نیم فصل به نیم بوشهری رفته است و در پایان فصل می تواند به تیم بازگردد و خود را تبدیل به یکی از اصلی ترین بازیکن تیم تراکتور کند . دوری او از فوتبال می تواند باعث افت وی شود . این بازیکن توانایی های فوق العاده ای دارد . می توانید گوشه ای از توانایی های وی را در ویدیوی زیر مشاهده کنید .

رزاق پور در شاهین

گزینه ی مربی گری تیم تراکتور مشخص شد :

رزاق پور در شاهین

به نظر یکی از دلایل مهم این که باشگاه تراکتور هیچ گزینه ای را برای سرمربی گری تیم در نظر نگرفته است ، این است که آن ها می خواهند به ساکت الهامی فرصت دهند . فرصتی که سال گذشته به یک مربی ایرانی دیگر یعنی محمد تقوی داده شد و او نیز نسبتا موفق بود . شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه می خواهد به این مربی فرصت دهد تا در صورت موفقیت هدایت تیم را تا پایان نیم فصل به وی بسپارند . او نیز می تواند از این فرصت به خوبی استفاده کند و سرمربی تیم بزرگی مثل تراکتور را تجربه کند .

رزاق پور در شاهین

نیم فصل چگونه برای سرخ پوشان گذشت :

رزاق پور در شاهین

13 بازی در نیم فصل اول برای سرخ پوشان رقم خورد . این 13 بازی را می توان به دو بخش تقسیم کرد . 7 بازی ابتدایی و 6 بازی دیگر . کسب 17 امتیاز از 7 بازی یک آمار فوق العاده خوبی بود که یکی از بهترین های تراکتور در شروع لیگ برتر . اما 6 بازی بعدی شرایط کمی متفاوت بود . کسب 4 امتیاز از 6 بازی یک نتیجه ی بد برای یک تیم پرطرفدار است . این نوسانات فقط در نتایج تیم نیست .

سکوهای ورزشگاه یادگار نیز اوضاع متفاوتی داشت . پر شدن ورزشگاه و تپه ها در برابر تیم پرسپولیس و استقلال و سکوهای خالی در برابر تیم شاهین بوشهر و حتی فولاد خوزستان از عجایب امسال این ورزشگاه بود . اگر آن سه باخت متوالی در برابر تیم های مدعی تبدیل به مساوی می شد ، اکنون شرایط بسیار متفاوت بود .

تیمی قهرمان است که باخت های کمی را داشته باشد و اگر نتواند تیم های مدعی را شکست دهد ، حداقل شکست نخورد . مسئله ای که تیم تراکتور علاوه بر بازی با پرسپولیس این شرایط را رعایت نکرد . به هر حال این نیم فصل با دو بازی کمتر برای این تیم به پایان رسید .

رزاق پور در شاهین

رزاق پور در شاهین

رزاق پور در شاهین

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*