۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1764
  • 16 سپتامبر 2019 - 10:25
  • 1489 بازدید
  • ارسال توسط :
دنیزلی - مصطفی دنیزلی
دنیزلی

دنیزلی

آخرین اخبار در مورد بازی تراکتور و ذوب آهن - نشست خبری بعد از بازی دنیزلی

دنیزلی

دنیزلی

حرف های دنیزلی هم خوشحال میکند هم ناراحت :

دنیزلی - مصطفی دنیزلی
مصطفی دنیزلی

دنیزلی در نشست پس از بازی با ذوب آهن به مواردی اشاره کرد که هم تیم را امیدوار و کمی نا امید میکند . او به این مورد اشاره کرد که تیمش 3 بازی است گلی دریافت نکرده است . او به خستگی ملی پوشان نیز اشاره کرد . او به توپ های لیگ برتر اعتراض داشت . دنیزلی مربی است که معمولا تیم هایش عادت به بازی روان و پاس کاری های متعدد دارد . این توپ ها برای همه ی تیم ها به خصوص تیم تراکتور مشکل ساز است . این مسئله کمی هواداران تیم را به نگرانی می اندازد . در ویدیوی زیر میتوانید خلاصه بازی تیم ذوب آهن و تراکتور را مشاهده کنید .

حمله به سوی رکورد حسینی :

دنیزلی - مظاهری
مظاهری

سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال صاحب رکورد 880 دقیقه گل نخورده است . رشید مظاهری سه بازی ابتدایی لیگ را بدون گل خورده گذرانده است . یعنی 270 دقیقه . اگر 6 بازی دیگر نیز بتواند گل نخورد ، به رکورد سید حسین حسینی خواهد رسید . البته این کار کمی سخت است ، ولی با آمادگی که رشید نشان داده است ، این کار غیر ممکن نیست .

فورچونه مهاجم مد نظر تراکتوری ها است :

دنیزلی - فورچونه
فورچونه

کوین فوچونه بازیکن فرانسوی جدید تیم تراکتور که به تازگی به این تیم آمده است ، نتوانسته است خودش را با شرایط این تیم وفق دهد . او در دو بازی گذشته در برابر پرسپولیس و ذوب اهن به میدان رفته است ، اما نتواسته عملکرد مناسبی داشته باشد و چیز خاصی از این مهاجم مشاهده نشده است . شاید دلیل مهم این ناهماهنگی دیر اضافه شدن این بازیکن است . تراکتور در این سه بازی عملکرد دفاعی بسیار عالی داشته است و اصلا گلی نخورده است . اما عملکرد تهاجمی مناسبی را نداشته است . اگر فورچونه نتواند خود را آماده کند ، شرایط کمی برای تیم تبریزی سخت میشود .

تا هفته ی 5 صبر کنید :

دنیزلی - مصطفی
مصطفی

شاید عده ای از پرشورها این سوال برایشان پیش آید که چرا این تیم در برخی دقایق بی برنامه وبی تاکتیک بوده است . اما بهتر است کمی صبر کنید . دنیزلی گفته است که قدرت اصلی این تیم را از هفته ی 5 به بعد خواهید دید . میتوان گفت این تیم تغیرات زیادی داشته است و طول خواهد کشید تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شوند .

فسخ مازولا واقعیت دارد یا شایعه است ؟؟؟؟

دنیزلی - مازولا
مازولا

مازولا همچنان مصدوم است و نتوانسته است تیم تراکتور را به خوبی کمک کند . فوچونه هم نتوانسته است انتظارات را بر آورده کند . به نظر تیم به دنبال مهاجم خارجی دیگر است . به تازگی شایعاتی مبنی بر فسخ قرارداد مازولا ی برزیلی به گوش میرسد . لیست خارجی های تیم تبریزی پر شده است و باید برای جذب خارجی دیگر با یکی از بازیکنان فسخ کنند . حال باید دید که این خبر چه مقدار واقعیت دارد .

فرهنگ بالای تی تی ها :

دنیزلی - تی تی ها
تی تی ها

این اتفاق برای اولین بار است که در ایران اتفاق افتاده است و شروع این کار هم از تبریز شهر اولین ها بوده است . هفته ی گذشته هواداران تیم تراکتور پس از اتمام بازی زباله ها را جمع آوری کردند . پرشور ها این اتفاق را در فولاد شهر اصفهان نیز رقم زدند . گویا برای آن ها فرقی ندارد . چه اصفهان باشد یا تبریز . این کار میتواند در تمام ورزشگاه ها نیز به عمل آید و یک فرهنگ سازی درست به فوتبال ایران اضافه شود .

اکبر یا اسدی :

دنیزلی - رضا اسدی
رضا اسدی

با بازگشت اکبر ایمانی کمی جایگاه رضا اسدی به خطر اقتاده است . با ورود ایمانی در بازی دیروز نظم به هافبک تیم بازگشت و حملات به صورت جدی تر پیگیری میشد . رضا اسدی نیز بهترین بازیکن تراکتور در 3 بازی اخیر بوده است . حال این چالش برای دنیزلی ایجاد شده است که کدام یک از این دو بازیکن به میدان خواهند رفت . بعید است که دنیزلی از هردوی این بازیکن استفاده کند . دنیزلی غالبا مربی است که تیم هایش میل به حمله کردن دارد تا دفاع . بودن این دو بازیکن تیم را دفاعی خواهد کرد .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*