۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6391
  • 02 دسامبر 2019 - 8:53
  • 1601 بازدید
  • ارسال توسط :
دنیزلی تحت حمایت باشگاه
دنیزلی تحت حمایت باشگاه

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

دنیزلی تحت حمایت باشگاه .

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

اعلام حمایت دوباره باشگاه از مصطفی پاشا :

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

دوباره طی بیانیه ای از سوی باشگاه مصطفی دنیزلی در پست خود ابقا شد . پس از کسب نتایج ضعیف از سوی تیم دنیزلی در سه بازی لیگ برتر ، شاید کسانی برای ایجاد حواشی شایعاتی مبنی بر تغییر در کادر فنی سرخ پوشان تبریزی ایجاد خواهد شد . اما دوباره مدیریت باشگاه حمایت خود را از مرد ترکیه ای اعلام کرد . مدیریت اعلام کرد که امکانات تیم تبریزی بیشتر از تیم های پایتخت است و شرایط برای کادر فنی بسیار مهیا است . همچنین باشگاه اعلام کرد که حفظ این کادر فنی بسیار نتیجه بخش تر از تغییرات خواهد بود .

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

ایول قارتال :

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

محمد رضا اخباری بسیار آماده است . این را می توان از دو بازی که وی در جام حذفی بازی کرده است مشاهده کرد . او حتی در تمرینات نیز خود را آماده نشان داده است . این مسئله دو حالت دارد :

1- آماده شدن محمد رضا اخباری موجب می شود که محمد رشید مظاهری انگیزه ی خود را از دست ندهد . این دروازه بان یک رقیب جدی پیدا کرده است و این موجب می شود که او عملکرد ثابت خود را دوباره تکرار کند .

2 – اما این مسئله همواره با مشکلاتی نیز روبه رو بوده است . وجود سید مهدی رحمتی و سید حسین حسینی همزمان در یک زمان و در یک تیم حواشی مختلفی را به وجود آورد . البته اخباری دروازه بان بی حاشیه است و همواره منافع تیمی را به منافع شخصی ترجیح می دهد .

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

زمان بازی های معوقه مشخص شد :

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که بازی های معوقه ی لیگ هنگامی که دو تیم استقلال و پدیده در پلی آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهند کرد ، برگزار خواهد شد . این مسابقات از سری رقابت های لیگ برتر ایران در هفته ی 11 و 12 بوده است . البته این اتفاق به هنگامی رخ می دهد که باشگاه این تاریخ را برای برگزاری این رقابت های بپذیرند .

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

تمرینات با نشاط دنیزلی :

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

تمرینات تیم تراکتور پس از بازگشت به تبریز بسیار شاداب و به صورت جدی برگزار شد . این تمرین که اولین تمرین پس از بازی معوقه است ، در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد . دنیزلی برای حفظ آمادگی بدنی بازیکنان ، تمرینات استقامتی در نظر گرفته بود .

در ادامه تمرینات به پاس کاری و در نهایت بازی درون تیمی منتهی شد . تنوع تمرینات یکی از نکاتی است که دنیزلی سعی کرده است از اوایل حضور خود در تیم به آن عمل کند . این تمرینات که با شادی همراه باشد می تواند به تیم کمک کند که از لحاظ روحی به شرایط بازیکنان کمک کند . این مربی بر خلاف سن خودش ، بسیار با روحیه و مانند یک جوان 30 ساله پر انرژی است .

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

شکاری تحت اعتماد دنیزلی :

لیست خرید تراکتور امروز مشخص می شود

یکی از بازیکنانی که با سرو صدای زیادی جذب شد و یکی از هایجک های تاریخی لیگ برتر ایران محسوب می شود ، رضا شکاری بود . شکاری که در ابتدا در آستانه ی پیوستن سرخ پوشان پایتخت بود ، در یک جهش ناگهانی به تیم تراکتور پیوست . اما برخی مسائل موجب شده است که او بسیار کم برای این تیم بازی کند . و اصلا بازی های تاثیرگذاری نبودی است .

در حالی که او یکی از ستاره های آینده دار فوتبال ایران است . پس از بازگشت تیم به تبریز ، رضا شکاری در تهران ماند و به تمرینات تیم ملی امید ملحق شد . همین مسئله موجب شد تا شایعاتی مبنی بر این که دیگر دنیزلی به این بازیکن اعتماد ندارد و دیگر او را نمی خواهد . اما خوش زرع مدیر رسانه ای باشگاه اعلام کرد که این مسئله حقیقت ندارد و این بازیکن به زودی به تمرینات تیم ملحق می شود.

دنیزلی تحت حمایت باشگاه

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*