۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2884
  • 01 اکتبر 2019 - 6:36
  • 2591 بازدید
  • ارسال توسط :
دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

تشکر تراکتوری ها از پرسپولیس

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

تشکر تراکتوری ها از پرسپولیس :

تراکتوری ها باید شاکر تیم پرسپولیس باشند که اجازه ی حضور بازیکن بی کیفیت را در تبریز ندادند . جونیور براندائو یکی از گزینه های تقویت خط حمله ی تیم تبریزی بود که به تیم پرسپولیس پیوست . این بازیکن از زمان حضور در تیم پرسپولیس حتی نتوانسته است شوت های درچارچوپ خود را به اندازه انگشتان یک دست کند . این خطر بزرگی بود که از گوش سرخ پوشان تبریزی رد شد .

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

نیمکت نشینی شکاری فنی نیست !!!!

بلاشک دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری بازیکن جوان تیم تراکتور مسئله فنی نیست . بازیکن جوانی با توانایی های وی باید بیشتر از این ها مورد استفاده قرار گیرد . اما به دلیل حواشی ایجاد شده توسط باشگاه ذوب آهن و بنا بر تردیدی که از سوی باشگاه تبریزی ایجاد شده است ، تا اطلاع ثانوی از قرار گرفتن این بازیکن در ترکیب تیم خبری نیست . او یکی از بازیکنانی بود که با پیوستنش به سرخ پوشان تبریزی جنجال های زیادی ایجاد کرد . هایجک او از پرسپولیس یکی از بهترین برد سرخ پوشان از تیم پایتخت بود .

در ویدیوی زیر میتوانید عملکرد این بازیکن سرابی را مشاهده کنید . ا

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

حریف تیم تبریزی همچنان نامعلوم :

خیلی از افراد و گزارشگران به اشتباه فکر می کنند که حریف تیم های صعود کرده مشخص است . اما مرحله ی بعد نیز قرعه کشی خواهد شد و حریف هیچ یک از تیم ها همچنان مشخص نیست . عده ای بیان کرده اند که تیم تراکتور با فجر سپاسی شیراز یا استقلال تهران با سایپا ی تهران برخورد کرده است . این قرعه کشی بدون هیچ سید بندی و معیاری است . امکان دارد که دربی پایتخت از میان قرعه ها بیرون آید . یا مصاف تیم تراکتور با سپاهان یا یکی از دو تیم سرخابی پایتخت حریف سرخ پوشان تبریزی باشد .

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

مردی که لحضه ای تنها ماند :

یکی از مسخره ترین و مضحک ترین پنالتی طول تاریخ فوتبال ایرانی در بازی تیم ماشین سازی و پرسپولیس در جام حذفی رخ داد . پنالتی که بلاشک همه اذعان کرده اند که اصلا پنالتی نبوده است . اما نکته ی تلخ دیگر این بازی اخراج رسول خطیبی بود . او بسیار عصبانی شد و حتی پس از مهار پنالتی نتوانست احساسات خود را کنترل کند .

عده ای از طرفداران پرسپولیس بر این اعتقاد هستند که اگر آن پنالتی هم درست نباشد تاثیری در نتیجه ی بازی نداشت . اما در جواب این سوال میتوان گفت که اگر آن پنالتی خنده دار گرفته نمیشد ، هیچ گاه بازی به 102 دقیقه نمیکشید . به هر حال تیم تراکتور تنها نماینده ی شهر تبریز در جام حذفی میباشد .

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

آزادی تراکتور را امیدوار کرد :

یکی از بازیکنانی که فرصت بازی در برابر تیم پاس همدان پیدا کرد تا بتواند خودی نشان بدهد آزادی بود . مهاجم قد بلندی که بسبار خوش استیل است و دارای قد بلندی است . او توانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و نقش مهمی را در صعود تیمش به مرحله ی بعدی جام حذفی کند . یکی از مشکلات سالیان اخیر تیم تراکتور ، داشتن مهاجمی با قد بلند که سرزن باشد بود . به نظر این مشکل میتواند با محمد رضا آزادی برای سرخ پوشان حل شود .

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

تراکتور در کرمانشاه نیز هوادار دارد !!!!!

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید عده ای از شهر کرمانشاه برای حمایت تیم تراکتور آمده بودند . این نشان دهنده ی این است که این تیم در سراسر ایران هوادار دارد و هیچگاه از تیم های پایتختی هوادار کمی ندارد .

دلیل نیمکت نشینی رضا شکاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*