۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 16973
  • 06 بهمن 1401 - 15:42
  • 84 بازدید
  • ارسال توسط :
گاویر ستاره 18 ساله
در بارسا جایی برای گاوی نیست!

در بارسا جایی برای گاوی نیست!

در بارسا جایی برای گاوی نیست! به دلیل محدودیت های جدید لالیگای اسپانیا باشگاه بارسلونا نمیتواند گاویر ، ستاره اسپانایی بارسا را در فهرست تیم اول قرار دهد! با توجه به همه گیری ویروس کرونا و تاثیر آن بر اوضاع اقتصادی جهان و فوتبال باشگاه بارسا نیز به همین دلیل و پاره ای از اشتباهات […]

در بارسا جایی برای گاوی نیست!

به دلیل محدودیت های جدید لالیگای اسپانیا باشگاه بارسلونا نمیتواند گاویر ، ستاره اسپانایی بارسا را در فهرست تیم اول قرار دهد!

با توجه به همه گیری ویروس کرونا و تاثیر آن بر اوضاع اقتصادی جهان و فوتبال باشگاه بارسا نیز به همین دلیل و پاره ای از اشتباهات در خرید و فروش بازیکنان  در مشکلات اقتصادی به سر میبرد.

مدیران بارسا در چنین شرایطی برای فرار از محدودیت های اعمال شده توسط لالیگا ناچار مجبور به فروش سهام استودیو بارسا و همچنین حق پخش تلوزیونی بارسا شدند. تا بتوانند بازیکنان مد نظر ژاوی را به خدمت بگیرند.

اما اکنون مشکل چیز دیگریست ، در واقع این محدودیت ها به این معناست که ژاوی نمی تواند در ترکیب تیمش از ستاره جوان این روزی ها فوتبال جهان استفاده کند.

بیشتر بخوانید : نوار نقاله چیست؟

گاوی که در سپتامبر قرار جدیدی را با بارسا امضا کرده بود ولی مطلع شد تراز مالی بارسا به گونه ای نیست که با توجه به پروتکل های لالیگا  بتوتند در تیم اول این تیم بازی کند.

پدری تا 2026

اتلتیک با اعلام این خبر متذکر شد، مدبران بارسا متعج شدند که چرا نمیتوانند این بازیکن 18 ساله را به صورت رسمی ثبت نمایند، مدیران بارسا حالا به دنبال پیدا کردن یک روش برای حل این مشکل هستند تا شاید با فروش چند بازیکن یا استفاده از اهرم های مالی این مشکل را حل کنند.

برای مشاهده اخبار ورزشی با فروشگاه صنعتگری همراه باشید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*