۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6795
  • 11 دسامبر 2019 - 8:58
  • 1912 بازدید
  • ارسال توسط :
خواسته ی هواداران تراکتور
خواسته ی هواداران تراکتور

خواسته ی هواداران تراکتور

خواسته ی هواداران تراکتور چیست ؟

خواسته ی هواداران تراکتور

خواسته ی هواداران تراکتور

پرشورها چه می خواهند ؟

خواسته ی هواداران تراکتور

اوضاع باشگاه تراکتور اصلا خوب نیست . این یکی از بدترین برهه ی زمانی است که هواداران و باشگاه در آن قرار گرفته است . همه در اول فصل به خصوص پس از انجام 7 بازی ، امیدها بسیار شد . امیدی که مرد ترکیه ای کارگردان اصلی آن بود . اما چه شد که تیم به این مشکل گرفتار شد ؟ چرا دنیزلی دیگر نتوانست تیم را مانند بازی های ابتدایی آماده کند ؟ مگر در هفت بازی ابتدایی این تیم فاقد مهاجم باکیفیت نبود ؟

پس چرا در آن زمان می توانست نتیجه بگیرد ؟ چرا هایی که تقریبا ذهن هواداران را به خود مشغول کرده است . چرا این تیم نباید با وجود چنین هوادارانی قهرمان شود ؟ تیم هایی در لیگ ایران قهرمان شده اند که اکنون در لیگ های پایین و یا دیگر اصلا وجود ندارند . هوادارانی که در هر شرایطی از تیمشان حمایت می کنند . این را می توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید .

خواسته ی هواداران تراکتور

دلخوری زنوزی :

خواسته ی هواداران تراکتور

بلاشک محمد رضا زنوزی یکی از مهم ترین افرادی است که در پی این نتایج و مشکلات که از درون باشگاه است بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است . زنوزی نیز از این انتقادها ناراحت شده است و کمی دلگیر شده است . او در تازه ترین اظهارات خود گفته است که برای تیم میلیاردها پول خرج کرده است و انتظار این نوع از انتقاد ها را ندارد . او یک ادعای عجیب نیز کرده است . وی گفته است که تیم را به شرایط خوب باز خواهد گرداند و به خودتان تحویل خواهم داد . حال باید منتظر ماند و دید که منظور مالک باشگاه از این حرف چه بوده است ؟

خواسته ی هواداران تراکتور

بهترین انتخاب برای تراکتور :

سردرگمی هواداران تراکتور

دنیزلی به هر حال از تیم جدا شده است . اما هیچ عزمی برای انتخاب جانشین وی نیست . احد شیخ لاری یکی زا محبوب ترین چهره ی تاریخ باشگاه تراکتور است . اما ایشان برای ادامه نمی توانند تیم را به تنهایی رهبری کنند . نیاز به یک مربی با به روز ترین علم موجود در دنیای فوتبال است . این خواسته ی هواداران است . دیگر همه از آوردن مربی بالای 60 سال خسته شده اند . آن ها خواستار آوردن مربی جوان اروپایی هستند . تجربه ای که باشگاه استقلال توانست از آن نتیجه بگیرد و فوتبال مدرنی را وارد ایران کند .

باشگاه تراکتور نیز یکبار این تجربه را امتحان کرد . آوردن ارطغرل ساغلام مربی جوان ترکیه ای که با هزار امید و آرزو پا به باشگاه تبریزی گذاشت . البته در بدترین شرایط ممکن . تیمی به او تحویل داده شده بود که حتی هواداران از آن انتظار قهرمان شدن را نداشتند . شاید این تجربه ی ناموفق کمی مدیران این باشگاه را برای آوردن مربی جوان به ترس افتاده بودند . به هر حال اکنون باید به سرعت این مربی آورده شود و تیم را به یک نظم تاکتیکی جدید هدایت کند .

خواسته ی هواداران تراکتور

سیاست اشتباه در نقل و انتقالات :

توره و بونی در تراکتور

گران ترین بازیکن تیم تراکتور و به گفته ی برخی منابع ، گران ترین بازیکن لیگ برتر را می توان یکی از بی کیفیت ترین بازیکنان خارجی است که به لیگ ایران ترانسفر شده است . یا حداقل فرصتی برای وی داده نشده است تا بتواند کیفیت خود را اثبات کند . هواداران تراکتور یکی از بهترین هوادارانی هستند که اصلا از طریق احساسات عمل نمی کنند . هنگامی که باشگاه در فصل نقل و انتقالات هافبک های متعدد را وارد تیم می کردند ، پرشورها همواره گوش زد می کردند که تیم در سه پست باید تقویت شود .

دفاع وسط و راست و یک مهاجم گل زن . مدافع که خریداری نشد . فورچونه نیز هنگام شروع فصل به تیم آمد و این است نتیجه ی آن . به هر حال هر چه بوده است باید تیم را به شرایط خود باز گردانند . دیگر نباید بدون به غیر از مربی کسی در آوردن بازیکن به تیم دخالت کند . نظر شما چیست ؟ چه کسی و یا چه اقدامی می تواند تیم را دوباره به روز های اوج خود بازگرداند. شما نیز می توانید با وارد کردن نظرات خود ، مشکل تیم محبوبتان را بیان کنید .

خواسته ی هواداران تراکتور

خواسته ی هواداران تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. اتفاقا هر چی بر سر تراکتور آمد بخاطر دل سپردن بیش از حد به حرف طرفداران بود . اگه چند نفر کارشناس خبره ، نه امثال آقای صادقیان و سهرابی ، می نشستند و تصمیم میگرفتند الان تراکتور چنین مشکلاتی را نداشت .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*