۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 170
  • 19 آگوست 2019 - 12:11
  • 207 بازدید
  • ارسال توسط :
خبر روز پرشورها - میمبلا
خبر روز پرشورها

خبر روز پرشورها

اخبار روز تراکتور - نقل و انتقالات تراکتور

خبر روز پرشورها

خبر روز پرشورها

فغانی یاد آور روزهای تلخ:

خبر روز پرشورها - فغغانی
فغانی

محمد رضا فغانی به عنوان داور بازی تیم تراکتور و نفت مسجد سلیمان در هفته ی اول مسابقات انتخاب شد . این داور یاد آور روزهای تلخ برای پرشورها است . بسیاری از فوتبالی ها معتقد هستند که اشتباهات او باعث شد که تیم تبریزی در آن فصل قهرمان نشود . او خود به این موضوع به تازگی پرداخته بود . او به عنوان داور در مسجد سلیمان انتخاب شده است .

خبر روز پرشورها

مسی در تبریز:

خبر روز پرشورها - میمبلا
میمبلا

ویلیام میمبلا بازیکن 27 ساله پرویی در راه تبریز میباشد . این بازیکن ملقب به مسی پرو میباشد . پرشورها بسیار امیدوار هستند که این بازیکن در تیمشان موفق باشد . شاید با آمدن این بازیکن ، بازیکنان دیگر مثل ، دژاگه و یا حتی شجاعی نیمکت نشین شوند . او بسیار شوت زن است و اگر رقبا به او فرصت بدهند که او توپ را به پای چپ بیاورد ، شوت محکمی را به چاچوب خواهد زد .

گزینه ی جدید تراکتور:

خبر روز پرشورها - جونیور
جونیور

جونیور بازیکن آرژانتینی گزینه ی دیگر برای خط حمله ی تیم تراکتور میباشد . این بازیکن 30 ساله 181 سانت است و لی ضربات سر خوبی دارد . تراکتوری ها همچنان منتظر یک مهاجم خوب گلزن میباشند .تراکتور در این پست سال گذشته استوکس را در اختیار داشتند . پرشورها مقداری از اینکه آمدن مهاجم به تاخیر افتاده است ، نگران شده اند . در ویدیوی زیر عملکرد بازیکن احتمالی تیم تراکتور را مشاهده کنید .

خبر روز پرشورها

محمد جمشیدی : تراکتوری هستم

خبر روز پرشورها - محمد جمشیدی
محمد جمشیدی

محمد جمشیدی عضو بسکتبال تیم ملی ایران امروز در برنامه ای اعلام کرد که هوادار تیم تبریزی است . مجری برنامه تعجب کرد و گفت که چرا یک بچه ی کرد باید هوادار تراکتور باشد . او هم در جواب گفت که تراکتور هوادارن پرشوری دارد و به همین دلیل طرفدار این تیم است . ولی جای تاسف است که همه توقع دارند که در ایران فردی باید یا هوادار تیم استقلال باشد یا پرسپولیس .

تکلیف بلیت ها چیست ؟

خبر روز پرشورها - استقلال - ماشین
استقلال – ماشین

وقفه در شروع لیگ به دلیل تجهیز سازی ورزشگاه ها بوده است . شاید این سوال برایتان پیش آید که بلیت بازی روز جمعه بازی تیم استقلال و ماشین سازی چگونه خواهد بود . هنوز معلوم نشده است که بلیت ها اینترنتی است یا به صورت دستی به فروش خواهد رسید . اگر دستی باشد ، معلوم میشود که فدراسیون که تاخیر در برگزاری لیگ بوده است ، اهداف دیگری را داشته است . بسیاری از هوادارن رقیب تیم پرسپولیس معتقد هستند که عامل تاخیر لیگ پرسپولیس است . این تیم تمرینات خود را دیر تر از رقبا شروع کرده است .

خبر روز پرشورها

تراکتوری ها آماده باشند :

خبر روز پرشورها - تراکتور
تراکتور

طبق اعلام سازما نلیگ قانون 90 + 10 در لیگ برتر اجرا خواهد شد . ولی در صورتی که تیم میزبان نتواند تیم میزبان ورزشگاه را پر کند ، بنا بر تصمیم مسئول برگزاری بازی هوادارن تیم مهمان میتوانند بیشتر از 10% بیاییند . این خبر شاید برای پرشورها خبری خوب باشد . این تیم هوادارنی دارد که تا هرکجای دنیا میتواند تماشاگر داشته باشد . در سالیان اخیر دیده ام که هنگامی که ورزشگاه آزادی توسط میزبانان پر نشده ، هواداران تراکتوری بیشتر از تیم های پایتخت امده اند .

نکته ای فراموش شده:

خبر روز پرشورها - تراکتور
تراکتور

شاید عکس بالا را که مشاهده کنید ، فکر کنید که این تیم فقط یک مهاجم نوک کم دارد . جایی که تراکتوری ها به شدت به دنبال یک مهاجم هستند . ولی شاید یکی از پست های مهم فراموش شده است . دفاع . اینپست کلیدی ترین پست دردنیا میباشد . اگر دفاعی اشتباه کند دیگر قابل جبران نیست . پرشورها دو دفاع سطحیک به نام ایمان سبیمی و خانزاده دارند . ولی به این نکته توجه کردیید که اگر یکی از این مدافعان مصدوم شده باشد ، کدام بازیکن جایگزین خواهد شد . به خصوص بعد از اینکه مسیح زاهدی به ماشین سازی رفته است .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*