۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4525
  • 04 آبان 1398 - 6:45
  • 3062 بازدید
  • ارسال توسط :
امید در اردوی تراکتور
حمایت هواداران تراکتور

حمایت هواداران تراکتور

مثلا تراکتور بعد از منچستر اول است .

حمایت هواداران تراکتور

حمایت هواداران تراکتور

پرشورها با معرفت هستند :

حمایت هواداران تراکتور

تصویر بالا به خوبی نشان می دهد که هواداران تراکتور در هر صورتی از تیم خود حمایت می کنند و با یک باخت تیم خود را رها نمی کنند . باز به راحتی می توان گفت روز جمعه تبه های ورزشگاه یادگار امام نیز پر خواهد شد و جهنمی برای آبی های پایتخت درست خواهد شد . ترمز استقلال را نیز تیم دنیزلی خواهد کشید و تیم دوباره به روند گل زنی باز خواهد گشت .

البته این اتفاقاتی است که پرشورها پیش بینی می کنند و فوتبال ورزش قابل پیش بینی نیست . اما تجربیات نشان داده که این تیم با حمایت هواداران توان بردن هر تیمی را دارد . به هر حال تراکتور بعد از منچستر اول است . به خصوص که تراکتور از مهره های بسیار با کیفیتی برخوردار است . در ویدیوی زیر می توانید گوشه ای از حمایت های پرشورها را مشاهده کنید . در ضمن در ویدیوی زیر می توانید گل سال گذشته ی اشکان دژاگه را به تیم استقلال مشاهده کنید .

حمایت هواداران تراکتور

اولین باخت تیم :

حمایت هواداران تراکتور

تیم دنیزلی بالاخره پس از 8 هفته هم گل و هم شکست خورد . شاید این برد از این جهت تلخ باشد که تیم مرد ترکیه ای توقعات را برای پرشورها بالا برده است . اما شاید این بازی نکات مثبت دیگری داشته باشد . مازولا نشان داد که پس از مصدومیت آمادگی کامل خود را بدست آورده است و برای بازی هفته ی بعد آماده است . نکته ی مثبت دیگر گلزنی آزادی مهاجم جوان این تیم می باشد .

او بلاشک می تواند آینده ی تیم تبریزی را تضمین کند . گذاشتن او در ترکیب ثابت به نظر بهتر از بازی کردن فورچونه است . ظاهرا از این بازیکن برای این تیم مهاجم نشد . به هر حال دنیزلی نفر اول کادر فنی تیم است و بهتر از هرکس بر مسائل تیم آگاه است .

حمایت هواداران تراکتور

آمار مطمئن تیم تراکتور :

حمایت هواداران تراکتور

حتی با وجود شکست سرخ پوشان تبریزی ، تغییری در رتبه ی این تیم ایجاد نشده است . این نشان از عملکرد فوق العاده ی هفت بازی گذشته و ادامه ی کسب این نتایج است . سپاهان نیز دیگر تیم اصلی مدعی نتوانست سایپای تهران را شکست بدهد و این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید . اما برخلاف این دو تیم مدعی سرخابی های پایتخت موفق به شکست حریفان خود و نزدیک تر شدن فاصله ی این دو تیم به صدر جدول شد .

حمایت هواداران تراکتور

نکته ی جالب از تراکتور :

تقریبا می توان گفت که مرد ترکیه ای برای هر بازی یک ترکیب به میدان می فرستد . شاید عده ای از کارشناسان و حتی مربیان از این نکته می ترسند و ریسک این کار را به هیچ عنوان انجام نمی دهند . اما دنیزلی تقریبا برای هر بازی تاکتیک و ترکیب جدیدی دارد .

این مسئله همواره با یک نکته ی مثبت و یک نکته ی منفی همراه بوده است . خوبی آن این است که مربیان تیم دیگر را سردرگم می کند و آن ها را از تاکتیک تیم مقابل غافل می کند . اما نکته ی منفی آن این است که نداشتن یک ترکیب ثابت موجب می شود که تیم ناهماهنگ در میدان ظاهر شود . البته دنیزلی مربی بی تجربه ای نیست و کارهای او همواره با دلیل و منطق همراه بوده است .

حمایت هواداران تراکتور

کاپیتان و مصطفی پاشا :

رابطه ی بسیار عالی دنیزلی با کاپیتان مسعود شجاعی را در تصویر مشاهده می کنید . کاپیتان ها همواره نقش کلیدی را در تیم داشته اند و نفر اول بازیکنان در زمین و اصلی ترین مهره ی مربی هر تیمی در درون زمین است . سال گذشته رابطه نچندان خوب بزرگان تیم با جان توشاک موجب شد تا این مربی با توجه به نتایج نسبتا خوب نتواند در ایران بماند . اما دنیزلی نشان داده است که برای وی فقط مسائل فنی مهم نیست و اخلاقیات و مسائل روحی و روانی نیز برای وی مهم است . این رابطه می تواند تراکتور را به هدف خود یعنی قهرمانی لیگ برتر کمک کند .

حمایت هواداران تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. فوتبال به برد و باختش شیرین است ، همیشه که نمیشه برد ما هم در تبریز حمایت می کنیم و استقلال رو می بریم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*