۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3265
  • 15 مهر 1398 - 6:09
  • 1922 بازدید
  • ارسال توسط :
میمبلا غایب بزرگ
حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

بازتاب درخشش احسان حاجی صفی و ویلیام میمبلا .

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

احسان دوباره گل کاشت :

احسان حاجی صفی موثر ترین بازیکن لیگ ، در ترکیب منتخب این هفته نیز حضور دارد . احسان در فرم بسیار عالی است و می توان گفت که بار هجومی تیم را می کشد . خبری از درخشش مهاجمان نیست . شاید کسی قبل از فصل باور نمی کرد که احسان حاجی صفی در هفته ی ششم با 2 گل ، آقای گل باشگاه باشد . البته یکی از دلایل تغییر پست وی ، آمادگی بالای میثم تیموری در منطقه ی چپ دفاعی است . در ویدیوی زیر می توانید یکی از زیباترین گل وی را مشاهده کنید .

سردار آزمون

پسر ترکمن باز درخشید :

سردار آزمون پس از درخشش در لیگ قهرمانان اروپا این بار در لیگ روسیه درخشان ظاهر شد و کانون توجهات را بر خود جلب کرد . او در بازی برابر اورال بسیار درخشان ظاهر شد و نمره ی بسیار عالی 8.3 را توسط سایت هواسکورد دریافت کرد . سردار در این بازی یک گل و یک پاس گل را برای تیمش به ارمغان آورد . او می تواند با ادامه ی این روند به تیم های بزرگ اروپایی راه یابد . در ویدیوی زیر می توانید گل سردار را با موسیقی زیبای آذربایجان مشاهده کنید .

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

تا آر پی چی زن است نگران نباشید :

یکی از عمده دلایل نتیجه گیری تیم تبریزی با وجود آمار گلزنی ضعیف خط هافبک مستحکم آن است . این تیم از هر نوع هافبک در تیم خود دارد . دو هافبک جنگنده به نام رضا اسدی و اکبر ایمانی ، دو هافبک خلاق و پلی میکر خود یعنی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه وجود دارد . اما همه ی این ویژگی ها را ویلیام میمبلا در یک جا دارد . او را می توان در همه جا دید . در ضمن او یک شوت زن تمام عیار است . عملکرد مسی پرو ، تراکتوری ها را بسیار امیدوار کرده است . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد او را در تیم های گذشته ی وی را مشاهده کنید .

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

خبری از خرید جنجالی نیست :

یکی از جنجالی ترین خرید های این فصل لیگ برتر رضا شکاری بازیکن سرابی تیم تراکتور بود . او با یک هایجک تاریخی از تیم پرسپولیس ، خاطره ی بسیاری شیرینی را به ارمغان آورد . اما خبری از شکاری نیست . بلاشک بازیکنی با توانایی وی نباید از لیست 18 نفره خارج شود . آنچه که معلوم است شکاری به دلایل فنی خارج از لیست 18 نفره نیست . مشکل آن مربوط به شکایت باشگاه ذوب آهن می شود . شکاری می تواند با حل مشکل این شکایت ، به تیمش در ادامه ی رقابت ها کمک کند . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد درخشان وی را مشاهده کنید .

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

بن عرفا در تراکتور؟

به تازگی شایعاتی مبنی بر جذب بن عرفا توسط باشگاه تراکتور به گوش می رسد . این بازیکن فرانسوی ، بسیار باکیفیت است ، اما مهاجم شش دانگ نیست . او را می توان یک هافبک هجومی دانست . تیم تبریزی در این پست بازیکنان بسیاری دارد و بسیار پر مهره است . بازیکنانی همچون ویمبلا ، دژاگه ، سوگیتا و مازولای مصدوم در این پست می باشند . پس می توان گفت خرید این بازیکن به صلاح دید تیم نباشد . البته از این بازیکن به عنوان یکی از گزینه های خرید باشگاه فیورنتینا ایتالیا می باشد . او سابقه ی بازی در پاری سن ژرمن را نیز دارد .

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

ضعف گلزنی تراکتور :

شاید از این تصویر متوجه شوید که دلیل آمار گلزنی پایین تیم تراکتور چه بوده است . از 5 بازیکن برتر این تیم ، 4 بازیکن مهره تدافعی این تیم است و فقط احسان حاجی صفی به عنوان یک بازیکن تهاجمی در بین 5 بازیکن برتر سرخ پوشان قرار دارد . یکی از دلایل ناتوانی تیم در امر گلزنی را می توان به عدم آمادگی مهره های هجومی از جمله فورتونه و انصاری اشاره کرد . پس با آمادگی مهره های هجومی می توان گفت که مشکل گلزنی تیم نیز حل خواهد شد .

حضور احسان حاجی صفی در ترکیب منتخب

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*