۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 4971
  • 10 آبان 1398 - 9:39
  • 489 بازدید
  • ارسال توسط :
جیمی واردی
جیمی واردی

جیمی واردی

جیمی واردی کیست؟

جیمی واردی

جیمی واردی

واردی کیست ؟

جیمی واردی

جیمی واردی یک بازیکن حرفه ای فوتبال است که برای باشگاه لسترسیتی انگلیس در لیگ جزیره بازی می کند . او همچنین در تیم ملی انگلیس نیز بازی کرده است و گاه به تیم ملی نیز دعوت می شود . 32 سال دارد و کم کم به دوران آخر فوتبالی خود نزدیک شده است . به همین دلیل است که به تیم ملی زیاد دعوت نمی شود .

بازیکنان جوانی همچون هری کین ، مارکوس راشفورد ، رحیم استرلینگ در تیم ملی انگلیس عملکرد مناسبی دارند و این کار را برای جیمی سخت می کند . او در پست مهاجم است و شماره ی 9 را به تن می کند . او یک تمام کننده ی تمام عیار است . قد وی 178 سانتی متر می باشد . در ادامه زندگی نامه ی این ستاره را بررسی می کنیم .

جیمی واردی

محل تولد واردی :

جیمی واردی

جیمی واردی در شهر شفلید انگلیس به دنیا آمد . او در تاریخ 11 ژانویه 1987 چشم به دنیا گشود . خانواده ی وی فقیر بودند و آنها سالیان سال با این مشکل اساسی مبارزه می کردند . پدر وی راننده ی جرثقیل بود و مادرش نیز در بیرون از محیط خانه کار می کرد . جیمی اصلا درس خوبی نداشت و علاقه ی وی فقط فوتبال بود . او در تیم های محلی خود بازی کرده است . او می خواست در تیم محلی شفلید ثبت نام کند ؛ اما به دلیل اینکه در تست های این باشگاه خوب عمل نکرد از این باشگاه رد شد .

این باعث شد تا وی هدف خود را که فوتبالیست شدن حرفه ای بود را کم کم فراموش کند . او در بیرون کار می کرد و اصلا درآمد خوبی نداشت . ولی وی از این که در یک تیم فوتبال عضو بود بسیار خوشحال بود . او کم کم در حال پیشرفت بود و روز به روز امیدوار تر می شد . 66 گل در 3 سال تقریبا عملکردی استاندارد برای یک مهاجم بود و این موجب شد که تیم های بزرگ به دنبال او باشند .

جیمی واردی

واردی در فوتبال حرفه ای :

جیمی واردی

جیمی واردی بالاخره مزد زحمات خود را گرفت و به تیم هالیفاکس پیوست . او توانست در این تیم موفق به زدن 25 گل شود . این اتفاق یک آمار معمولی نبود . تیم های زیادی خواستار قرارداد بستن با وی بودند . اما او در سال 2012 به تیم لسترسیتی پیوست . ولی او در ابتدا اصلا خوب نبود و نتوانست برای تیم خود گل های زیادی به ثمر برساند . اما او نا امید نشد و با مربی خود سخت کار می کرد .

در فصل بعد وی توانست 16 گل به ثمر و تیمش نیز صدر نشین شود . سال 2014 اتفاق بزرگی برای وی افتاد . او برای اولین بار در لیگ جزیره به میدان رفت . این آرزوی واردی بود . او توانست حتی در برابر آرسنال نیز گلزنی کند .

اتفاق عجیب برای واردی :

جیمی واردی

در سال 2015 اتفاق بسیار مهم برای جیمی و تیمش اتفاق افتاد . او موفق شد به همراه تیم لسترسیتی قهرمان لیگ جزیره شود . این لیگ سختترین لیگ دنیا می باشد و قهرمانی در آن سخت است . واردی در این لیگ موفق به زدن 11 گل در یازده بازی پیاپی شد و نقش به سزایی را در قهرمانی تیمش داشت . اما فصل بعد وی با مربی اش یعنی رانیری به مشکل برخورد و این باعث اخراج وی شد .

سرمربی تقریبا با تمام ستارگان تیم دچار مشکل شد . این قهرمانی به معنی مجوز حضور این تیم در لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار می باشد . او حتی توانست در لیگ قهرمانان اروپا که یکی از بهترین تورنمنت های موجود در دنیای فوتبال می باشد ، گلزنی کند .

زندگی شخصی واردی :

واردی در سال 2016 ازدواج کرد . البته این ازدواج با مخالف خانواده ی واردی بود . جیمی حتی خانواده ی خود را به این عروسی دعوت نکرد . بعدها خانواده اش مدعی شدند که ماهها است که با او در ارتباط نیستند . او در سال 2015 یک آکادمی فوتبال تاسیس کرد تا کسانی که مشتاق به پیشرفت هستند در آن جا شرکت کنند .

جیمی واردی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*