۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 9033
  • 18 بهمن 1398 - 5:16
  • 255 بازدید
  • ارسال توسط :
جمعه سرنوشت ساز برای لیگ برتر نوزدهم
جمعه سرنوشت ساز برای لیگ برتر

جمعه سرنوشت ساز برای لیگ برتر

جمعه سرنوشت ساز برای لیگ برتر

جمعه سرنوشت ساز برای لیگ برتر

جمعه سرنوشت ساز برای لیگ برتر

امروز ساعت 16:50 در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان شاهد نبرد سرخپوشان تبریزی برای سکوی قهرمانی و گل گهر برای بقا در لیگ برتر خواهیم بود.

انگیزه شاگردان مجید جلالی برای برد و فرار از قعر جدول نوید بازی سخت برای شاگردان الهامی دارد ولی  در مقابل تساوی رقبای صدر جدولی تراکتور در هفته نوزدهم انگیزه صد ر نشینی و قهرمانی این تیم محبوب و پر طرافدار را دو چندان کرده و به احتمال زیاد شاهد بازی جذاب و زیبایی خواهیم بود چرا که هر دو تیم به دید فینال برای این بازی نگاه می کنند.

امتیاز گرفتن از پرمهره ترین تیم لیگ برتر امسال یعنی تراکتور با بازیکنان باتجربه اش که مدعی کسب سهمیه آسیایی نیز هست، کار دشواری است که مجید جلالی با امید بازی در خانه تلاش برای گرفتن  سه امتیاز بازی را دارد.

جدال برای نزدیکی به قهرمانی و فرار از قعر جدول

زوج خط دفاعی تراکتور

با پایان محرومیت محمدرضا خانزاده و محرومیت ایمان سلیمی به دلیل اخطار هایش به احتمال زیاد امروز زوج خانزاده در خط دفاعی مدافع برزیلی  جفرسون یوری خواهد بود با توجه به بازی خوب یوری در مقابل ذوب آهن  انتظارات هواداران و کادر فنی از این بازیکن در بازی امروز مقابل گل گهر سیرجان بالا رفته است.

مدافع ۲۴ ساله برزیلی با فرصتی که برای حضور در ترکیب اصلی تراکتور به دست آورده می تواند با ارائه یک بازی خوب شانس خود را برای حضور در ترکیب سرخپوشان تراکتور در بازی های بعدی را افزایش دهد.

زوج احتمالی دفاع تراکتور در بازی امروز

گول رتبه گل گهر را نخوریم

با توجه به تغییرات زیادی که تیم گل گهر نسبت به نیم فصل نخست داشته و تحولات مهمی که در این تیم رخ داده است و مهمتر از همه وجود مربی باتجربه این تیم و شگردهایش در شرایط سخت ، نباید گول رتبه قعر جدولی تیم گل گهر را خورد و حریف را دست کم گرفت و با توجه به اذعان مربی تراکتور به این مطلب، باید با تمام توان و انرژی برای قهرمانی جنگید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*