۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2456
  • 03 مهر 1398 - 6:46
  • 3565 بازدید
  • ارسال توسط :
اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - اهبر
توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری

آخرین اخبار از بازی تیم تراکتور و سایپا

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری

صحبت های جالب رشید مظاهری :

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری - رشید مظاهری
رشید مظاهری

رشید مظاهری سنگربان جدید تیم تراکتور اظهارات بسیار جالبی را در مورد پیوستن به تیم تبریزی داشته است . او در مصاحبه ای که داشته است این گونه بیان کرده است که کیروش به او گفت که به تیم پر طرفداری مثل تراکتور برود . او گفت که دستکش این تیم را با دستکش طلا نیز عوض نمیکنم . او در ادامه ی صحبتش افزود که پرسپولیس را در حد رقیب نمیبینم . در ویدیوی زیر میتوانید عملکرد درخشان رشید مظاهری را در فصول گذشته را مشاهده کنید .

دنیزلی نرسید :

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری - مصطفی دنیزلی
مصطفی دنیزلی

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور به نشست خبری پیش از بازی با تیم سایپا نرفت . این درحالی است که او صبح روز سه شبه وارد تهران شده است . دلیل عدم حضور او همچنان نامشخص است . از این رو کمیته ی انظباتی به سرعت و پس از گذشت چند دقیقه واکنش نشان داد . این کمیته اعلام کرد که باشگاه تبریزی منتظر جریمه باشد ؛ زیرا عدم حضور وی بدون دلیل بوده است .

سرخ پوشان سفید پوش میشوند :

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری - نشست هماهنگی
نشست هماهنگی

در جلسه ی هماهنگی پیش از بازی فردا تصمیم گرفته شد که سرخ پوشان تبریزی با لباس یکدست سفید راهی میدان خواهند شد . همچنان در این جلسه تصمیم گرفته شد که پس از پر شدن ورزشگاه توسط پرشورها ، ان ها میتوانند در جایگاه تماشاگران میزبان استقرار یابند . تیم سایپا یکی از تیم هایی است که هوادار چندانی در ایران ندارند .

تراکتور بدون محروم :

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری - تراکتور
تراکتور

براساس اعلام سازمان لیگ دو تیم تراکتور و سایپا بدون محرومیت وارد رقابت ها خواهند شد . اما تیم تبریزی دو غائب بزرگ دارد . هر دو این بازیکنان به علت مصدومیت قادر به همراهی تیم نیستند . مازولا که در هفته ی ابتدایی در مقابل نفت مسجد سلیمان مصدوم شده بود ، همچنان در ترکیه حضور دارد و در حال درمان مصدومیت خود است .
محمد رضا خانزاده نیز یکی دیگر از مصدومان است که در مقابل تیم گل گهر سیرجان مصدوم شد و نمیتواند تیم را در بازی در برابر سایپا همراهی کند .

تیم تبریزی دوباره جریمه شد :

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری - جریمه تیم تراکتور
جریمه تیم تراکتور

یکی از قوانین جدیدی که به فوتبال ایران اضافه شده است ، این است که دریافت کارت های زیاد با جریمه هایی مواجه خواهد شد . تراکتور به دلیل دریافت 5 کارت زرد در بازی برابر تیم ذوب آهن محکوم به پرداخت 20 میلیون تومان شده است . البته این رای قابل تجدید میباشد .

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری

میمبلا شروع کن :

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری - آرپی جی زن تیم تراکتور
آرپی جی زن تیم تراکتور

آرپی چی زن لقب جدید بازیکن جدید سرخ پوشان تبریزی یعنی ویلیام میمبلا است . همانطور که در تصویر مشخص است . او شوت های بسیار خطرناکی دارد و تن هر دروازه بانی را میلرزاند . البته او هنوز در تیم جدیدش موفق به گلزنی نشده است ؛ ولی چند بار شانس خود را امتحان کرده است . آنچه مسلم است این که تیم تبریزی در پشت محوطه ی جریمه بسیار خطرناک تر از داخل محوطه جریمه است .

کاپیتان ما در انتخابات فیفا :

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری - کاپیتان مسعود شجاعی
کاپیتان مسعود شجاعی

روز 23 سپتامبر بهترین های فیفا انتخاب شدند . آرای این انتخابات بر اساس رای فوتبالی ها داده میشود . لیونل مسی ، کریستیانو رونادو و ویرجیل فندایک نامزدهای کسب بهترین بازیکن فیفا بودند .
از میان مربیان نیز گواردیولا ، یورگن کلوپ و مائوریتسیو پوچیتینو نامزد های جدی کسب بهترین مربی سال بودند . یکی از کسانی که در این رای گیری شرکت کرد ، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی و تیم تراکتور میباشد . آرای او به این ترتیب میباشد :

انتخابهای مسعود شجاعی به عنوان کاپیتان تیم ملی درقسمت بهترین بازیکن:
۱- رونالدو
۲- مسی
۳- فن دایک

انتخابهای مسعود شجاعی در قسمت بهترین مربی:
۱- گواردیولا
۲- کلوپ
۳- تن هاگ

توصیه کارلوس کیروش به رشید مظاهری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*