۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2191
  • 30 شهریور 1398 - 11:17
  • 1236 بازدید
  • ارسال توسط :
تراکتور- گل گهر - یادگار خالی
تراکتور – گل گهر

تراکتور – گل گهر

آخرین حواشی ایجاد شده از بازی تراکتور گل گهر

تراکتور – گل گهر

تراکتور – گل گهر

فریم به فریم با تراکتور دنیزلی

تراکتور- گل گهر - یادگار خالی
یادگار خالی

بازی دیروز تراکتور در برابر تیم سیرجانی عده ای را هم امید وار و هم نا امید کرد . در این جا نکات مثبت و منفی تیم را در 4 بازی ابتدایی را بررسی میکنیم :
1 – اصولا هواداران تراکتور بازی هیجانی و همراه با موقعیت های زیاد را به بازی دفاعی همراه با نتیجه را ترجیح میدهند . فلسفه ی آوردن دنیزلی به تبریز همین بود . اوهنگامی که در پرسپولیس بود ، تیمش هجومی و بسیار زیبا بازی میکرد . ولی در این 4 بازی خبری از آن دنیزلی نیست . شاید با گذشت زمان این مورد حل شود .

2 – 2 گل در 4 بازی . این آمار شاید برای تیم مدعی کمی بد باشد ، ولی همه ی تیم های مدعی آمار زیاد خوبی در گلزنی ندارند .سپاهان و پدیده گل های زیادی را زده اند اما هر سه ی این تیم ها در بالای جدول هستند . پرسپولیس نیز 2 گل در سه بازی زده و 6 امتیازی است . به نظر آنچه که صدرنشین را تایین میکند گل زده نیست .

در دو مورد اول به نکات منفی تیم در 4 بازی اشاره کردیم . در این جا به نکات مثبت تیم اشاره میکنیم :

3 – رشید مظاهری بهترین بازیکن 4 بازی ابتدایی تراکتور بود . این یعنی او مجبور به واکنشات زیادی در این 4 بازی شده است . دروازه بانی هم که توپ زیادی دفع کند به منظره دفاعی بازی کردن آن تیم است . ولی دنیزلی توانسته است که نظم دفاعی تیم را درست کند . البته این مسئله با حضور خانزاده همراه بود . او پس از مصدومیت و تعویض ضربه شدیدی به خط دفاعی زد . پس از خروج خانزاده تیم نتواست به خوبی دفاع کند . اگر این اتفاق در برابر یک تیم مدعی اتفاق می افتاد بلاشک ضربه ی شدیدی به تیم تبریزی وارد میشد . در ویدیوی زیر میتوانید عملکرد رشید مظاهری در فصول گذشته را مشاهده کنید .

5 بازیکن برتر در بازی دیروز مشخص شدند :

تراکتور- گل گهر - 5بازیکن برتر تراکتور
5 بازیکن برتر تراکتور

شاید عده ای معتقد باشند که اکبر ایمانی بازیکنی بهتر از رضا اسدی است . همه به توانایی های اکبر ایمانی آگاه هستیم و میدانیم که این بازیکن در نزد هواداران تیم بسیار محبوب است . اما اسدی یک هافبک دفاعی تاپ و درجه 1 است . شاید بازی او در میانه میدان دیده نشود ولی او در هر بازی چند توپ گیری و پاس صحیح را برای هم تیمی هایش به ارمغان می آورد . میمبلا نیز دومین بازیکن برتر تیم بود . او با بازی در یک نیمه ثابت کرد که میتواند به تیم بسیار کمک کند . اوشوت های بسیار خطرناکی دارد . تراکتور در پست محوطه ی جریمه خطرناک تر از داخل محوطه است .

تراکتور – گل گهر

ساسان بدشانس !!!!

تراکتور- گل گهر - ساسان انصاری
ساسان انصاری

شاید ساسان انصاری یکی از بدشنس ترین بازیکنان لیگ برتر باشد . تیم تراکتور در مقابل تیم سیرجانی یک پنالتی بدست آورد که توسط انصاری از دست رفت . از دست دادن پنالتی توسط او کمی عجیب است . انصاری در لیگ برتر پنالتی از دست نداده است . او حتی یک بار با زدن چند پنالتی آقای گل لیگ برتر نیز شد . او دیروز کمی بدشانسی آورد .ساسان با زدن پنالتی میتوانست گل اول خود را در لیگ 19 به ثمر برساند .

جدول کمی واقعی لیگ برتر :

تراکتور- گل گهر - جدول لیگ برتر
جدول لیگ برتر

جدول لیگ برتر را میتوانید در تصویر بالا مشاهده کنید . جدولی که کم کم دارد چهره ی اصلی خود را بدست می آورد . با آمدن تیم هایی مثل تراکتور و پرسپولیس به بالای جدول رقابت برای کسب قهرمانی آغاز میشود . جامی که تراکتوری ها بیشتر از همه به دنبال آن هستند.

اکبر حداقل دو هفته ای است :

تراکتور- گل گهر - اکبر ایمانی
اکبر ایمانی

با مصدومیت دو هفته ای محمد رضا خانزاده و عدم جانشین مناسب برای وی ، رضا اسدی هافبک دفاعی تراکتور باید در پست دفاع آخر بازی کند . با این شرایط اکبر ایمانی هافبک محبوب پرشورها به ترکیب اصلی باز خواهد گشت و میتواند دوباره روح جنگندگی خود را در تیم تزریق کند .

تراکتور – گل گهر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*