۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1575
  • 23 شهریور 1398 - 11:08
  • 2030 بازدید
  • ارسال توسط :
تراکتور کلوپ

تراکتور کلوپ

تراکتور فقط یک نماینده دارد - تیم گران تیمی دیگر است .

تراکتور کلوپ

تراکتور کلوپ

تراکتور فقط یک نماینده دارد !!!!

تراکتور کلوپ -  حسان حاجی صفی
احسان حاجی صفی

ترکیب بالا ارزشمند ترین بازیکنان در سایت ترانسفر مارکت میباشد . تیم تراکتور فقط یک نماینده دارد . احسان حاحی صفی . بیشترین نماینده از تیم پرسپولیس با 7 بازیکن میباشد . این یعنی تراکتور در بازار نقل و انتقالاتی به دنبال بازیکنان مقرون به صرفه است . پرسپولیس نیز با این بازیکنان توانسته است سه سال متوالی قهرمان لیگ برتر شود . در ویدیوی زیر میتوانید عملکرد میمبلا یکی از خرید های خوب تراکتور را مشاهده کنید .

آخرین وضیعت از مصدومان :

تراکتور کلوپ - اکبر ایمانی
اکبر ایمانی

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور در نشت خبری پیش از بازی با ذوب آهن حاضر شد و به سوالات خبرنگارها جواب داد . او در باره آخرین وضعیت سلامتی بازیکنان گفت : که مازولا همچنان مصدوم است و به بازی فردا با تیم اصفهانی نخواهد رسید . اکبر ایمانی دیگر مصدوم تیم آمادگی کامل خود را به دست آورده است و میتواند در بازی فردا بنا بر صلاح دید کادر فنی در مسابقه شرکت کند .

احتمال صدر نشینی با کمک ماشین :

تراکتور کلوپ - رسول خطیبی
رسول خطیبی

تیم ماشین سازی در هفته ی سوم از رقابت ها در لیگ برتر یه مصاف تیم شهر خودرو خواهد رفت . این تیم با 6 امتیاز در رده ی دوم قرار دارد . با برد احتمالی تراکتور در برابر ذوب آهن تیم تراکتور میتواند تا جایگاه اول صعود کند. ماشین سازی نیز اگر تیم مشهدی را بتواند متوقف کند ؛ جایگاه تراکتور تثبیت تر خواهد شد . لیگ برتر ایران هفته های ابتدایی خود را پشت سر میگذارد و جدول شکل اصلی خود را نیافته است .

احتمال نیمکت نشینی ملی پوشان

تراکتور کلوپ - مسعود شجاعی
مسعود شجاعی

4 بازیکن ملی پوش تیم تراکتور به تازگی به تمرینات تیم ملحق شده اند . این احتمال وجود دارد که مسعود شجاعی و اشکان دژاگه دو نیکت نشین دنیزلی باشند . به خصوص با وجود بازیکنانی همچون ویمبلا ، رضا اسدی ، اکبر ایمانی ، سوگیتا این احتماال بسیار بالا میرود . رضا اسدی بهترین بازیکن تیم تبریزی در دو بازی اخیر تیمش بوده. اکبر ایمانی نیز برای بازی فردا آماده شده است . ویمبلا نیز نشان داد که بازیکن بسیار باکیفیتی است .

ارسال لیست به ای اف سی شایعه است :

تراکتور کلوپ - معاون باشگاه تراکتور
معاون باشگاه تراکتور

به تازگی شایعاتی پیچیده است که تیم تراکتور ، اسامی بدهکاران تیم استقلال را به ای اف سی داده است . عده ای این شایعه را پخش کرده اند که تراکتور برای حضور در آسیا این کار را کرده است . معاون حقوقی باشگاه تبریزی اعلام کرد که این کار دور از اخلاق حرفه ای گری است . تیم تراکتور یک باشگه فرهنگی و حرفه ای است و هیچ گاه چنین کاری را انجام نمیدهد .

تراکتور کلوپ

سردار ناکام در گلزنی :

تراکتور کلوپ - سردار آزمون
سردار آزمون

سردار 6 بازی است که نتواسته هاست گلزنی کند . سایت اسپورت دلی روسیه به این موضوع اشاره کرد و گفت :سردار آزمون 511 دقیقه است که در لیگ نتواسنته است گل زنی کند . آخرین گل سردار در برابر اورنبورگ بوده است . او در بازی برابر تیم های کراسنودار،دینامو مسکو، احمد گروژنی، یوفا، اسپارتاک مسکو و آرسنال تولا ناکام در امر گلزنی بوده است .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. اینجوری سنگ تراکتور را به سینه نزنید انقدر هم تیم قابل تعریفی نیست

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*