۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3816
  • 16 اکتبر 2019 - 6:08
  • 2438 بازدید
  • ارسال توسط :
تراکتور و نساجی
تراکتور و نساجی

تراکتور و نساجی

آخرین اخبار از وضعیت تیم تراکتور

تراکتور و نساجی

تراکتور و نساجی

نکته ای که بر جان تراکتوری ها لرزه می اندازد !!!

تراکتور و نساجی
تراکتور و نساجی

هر دو بازی بین تراکتور و نساجی در لیگ 18 با تساوی به پایان رسید . اما نکته ی ترسناک این دو بازی به خصوص بازی برگشت در ورزشگاه نساجی داوری این بازی بود . پنالتی که به وضوح برای تیم گرفته نشد . همه ی تیم های مدعی در برابر این تیم متوقف شده بودند اما سرخ پوشان تبریزی در این دیدار بسیار عالی بازی کردند و تا سرحد پیروزی نیز رفتند .

بردی که بلا شک این تیم را به قهرمانی نزدیک تر می کرد . به هرحال هر چه است گذشته است . برد در هفته ی هفتم می تواند تمام این خاطرات تلخ را به فراموشی بسپارد . در ویدیوی زیر می توانید خلاصه بازی این بازی در دور برگشت لیگ 18 را مشاهده کنید .

تراکتور و نساجی

گلزنی از پشت محوطه :

تراکتور و نساجی - احسان حاجی صفی
حسان حاجی صفی

حال که تراکتور از داخل محوطه ی جریمه نمی تواند گل بزند ، شوت زنی راه چاره است . به خصوص که شوت زن هایی مثل میمبلا ، حاج صفی ، اشکان دژاگه و…. در این تیم وجود دارد . در تمرینات اخیر این تیم نیز شوت زنی از آیتم های مهم محسوب می شد . تجربه نیز نشان داده که سرخ پوشان می توانند در این بخش به موفقیت بسیاری برسند . گل حاجی صفی از راه دور به بیرانود یکی از این نمونه ها می باشد .

تراکتور و نساجی

مصدومیت اشکان تا چه حد جدی است ؟

تراکتور و نساجی - مصدومیت اشکان
مصدومیت اشکان

شاید کسی باور نمی کرد که مصدومیت وی در پیش از دیدار برابر کامبوج تا این حدی جدی باشد که وی برای درمان مصدومیتش به آلمان سفر کند . او بدون شک بازی روز دوشنبه را در برابر تیم نساجی از دست خواهد داد . حتی حضور وی در برابر استقلال در هفته ی 9 نیز معلوم نمی باشد . اشکان یکی از کلیدی ترین مهره ی تیم تبریزی بوده است و نقش به سزایی را در ترکیب دنیزلی داشته است . البته بازیکنان جایگزین بسیاری وجود دارد که می توانند در غیاب این ستاره در این پست جای خالی او را پر کنند .

تراکتور و نساجی

شب تلخ ملی با کاپیتانی احسان :

تراکتور و نساجی - احسان حاجی صفی
احسان حاجی صفی

تیم ملی ایران از سری مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی در برابر تیم ملی بحرین با نتیجه ی 1-0 شکست خورد . در این بازی احسان حاجی صفی کاپیتان تیم ملی بود . شب تلخی برای تیم ملی ایران شد . شبی که در هنگام پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران بحرینی ها به سرود ملی ایران بی احترامی کردند و سکوت نکردند . کلا بحرین برای ایران یاد آور روز های تلخ می باشد . به هر حال تیم ملی هنوز در اول راه است و در بازی برگشت می تواند انتقام این شکست را بگیرد .

تراکتور و نساجی

تونی یاد آور روزهای خوش :

تراکتور و نساجی - تونی الویرا
تونی الویرا

تولد تونی الویرا سرمربی پرتغالی سابق تیم تراکتور یاد آور روز های خوش برای پرشور ها می باشد . مطمئناً او در بخشی از تاریخ این باشگاه قرار دارد . او بخشی از زخم خورده ی جمعه ی سیاه در تبریز بود . همه به خاطر دارند خوشحالی تونی پس از تساوی در برابر نفت تهران را . او نیز مانند سایر هواداران به گمان قهرمانی جشن و شادی کرد ، اما لحظات بعد متوجه شد که خوشحالی وی سوری بوده است . رابطه ی وی و پرشورها حتی تا به این لحظه نیز بسیار عالی است .

تراکتور و نساجی

زوج طلایی دوباره شکل گرفت :

تراکتور و نساجی - محمد رضا خانزاده
محمد رضا خانزاده

با پایان مصدومیت محمد رضا خانزاده دوباره زوج دفاعی تیم تراکتور شکل خواهد گرفت . شاید رضا اسدی عملکرد بی نقصی را در این پست داشته است ، اما هرچه باشد وی دفاع تخصصی نیست . اسدی در پست خود یعنی هافبک دفاعی یکی از بهترین ها است . خانزاده و سلیمی نیز قدرت دفاعی تیم را مستحکم تر خواهند کرد .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*