۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1295
  • 10 سپتامبر 2019 - 10:07
  • 1911 بازدید
  • ارسال توسط :
تراکتور با غیرت 1
تراکتور با غیرت

تراکتور با غیرت

انسانیت با تراکتوری ها معنی میشود - دمتون گرم پرشورها

تراکتور با غیرت

تراکتور با غیرت

انسانیت با تراکتوری ها معنی میشود :

تراکتور با غیرت 2

به تازگی دختری به دلیل ورود به استادیوم در بازی استقلال برابر فولاد خود سوزی کرده است . این خودسوزی از سوی رسانه ها بازتاب گسترده ای نداشت و اخبار آن بیشتر از فضای مجازی پخش شد . اما نکته ی جالب حمایت همه جانبه بازیکنان تراکتور و هواداران تراکتور از این دختر استقلالی بود . گویی برای آن ها رنگ ها تفاوت پیدا نمیکند . هواداران نیز تصمیم گرفته اند به خاطر این ماجرا در استادیوم یادگار امام تبریز به احترام این فرد یک دقیقه سکوت کنند . در ویدیوی زیر میتوانید گوشه ای از حماسه های هواداران تیم تراکتور را مشاهده کنید .

این خبر فقط از سوی رسانه های خارجی تایید شده است و رسانه ی داخلی در گزارشی کاملا دختر آبی را دروغ خواندند . پدر سحر خدایاری نیز افزود که دخترش در آن روز اصلا در ورزشگاه نبوده است . آنچه که مشخص است این ماجرا برای رسانه های خارجی بهانه ی جدیدی برای سوء استفاده شده . پدر این دختر نیز افزود که با نام دخترش نام ایران و ایرانی را بد نام نکنید .

تراکتور 4 امین تیم لیگ برتر :

تراکتور با غیرت 3

تیم تراکتور از لحاظ ارزش بازیکنان در رده ی 4 قرار دارد . این در حالی است که این تیم خرید های بسیاری را انجام داده است . این نشان میدهد که زنوزی خریدهای مقرون به صرفه ای را انجام داه است . درحالی که یک تیم پرستاره تشکیل داده است .

بازیکنان سرباز به بازی با ذوب اهن نمیرسند :

تراکتور با غیرت 4

دانیال اسماعیلی فر ، مهدی مهدی پور و احسان پهلوان به بازی تراکتور و ذوب آهن نمیرسند . این سه بازیکن در اختیار باشگاه تراکتور قرار دارند و همچنان خدمت سربازی یشان به پایان نرسیده است . همچنان معلوم نیست که علت طولانی شدن خدمت سربازی این سه بازیکن چه بوده است . ای سه بازیکن عامل اختلاف شدید بین باشگاه ذوب اهن و تراکتور شده اند .

آزمون محبوب ترین بازیکن ایرانی :

تراکتور با غیرت 5

یک سایت هنگ هنگی سردار آزمون را محبوب ترین بازیکن ایرانی معرفی کرد . او به سردار لقب پادشاه محبوبیت ایران را داد . سردار در نزد ایرانیان به خصوص تورک های سرزمین ایران بسیار محبوب است . تراکتوری ها وی را خیلی دوست دارند و او هم تراکتوری است . او همواره گفته است که اگر در لیگ ایرن بازی کند ، به غیر از تیم تراکتور در تیم دیگری بازی نخواهد کرد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*