۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3507
  • 11 اکتبر 2019 - 10:28
  • 1497 بازدید
  • ارسال توسط :
تراکتور الگوی استقلال

تراکتور الگوی استقلال

الگو برداری استقلال از تراکتور

تراکتور الگوی استقلال

تراکتور الگوی استقلال

استقلال از تراکتور الگو گرفت :

تراکتور الگوی استقلال - گری هوپر
گری هوپر

تیم استقلال به تازگی با یک مهاجم انگلیسی به توافق رسیده است . گری هوپر مهاجم 31 ساله به عنوان 4 امین مهاجم اهل منطقه بریتانیا می باشد . اما چه تیمی برای اولین بار از مهاجمان این منطقه استفاده شد ؟
اولین بار بود که زنوزی مالک باشگاه تراکتور برای تیم تبریزی 3 بازیکن بریتانیایی آورد . هری فوستر ، آنتونی استوکس و لی هری اروین سه بازیکنی بود که در ایران حضور یافتند .

ولی به دلیل پاره ای از مشکلات نتوانستند در ایران تداوم یابند .البته در این میان استوکس بازیکن با کیفیتی بود . بازیکنی که همچنان خلا آن در تیم تراکتور مشاهده می شود.هوپر با استوکس در تیم سلتیک هم بازی شده است . این مهاجم انگیلیسی خیلی زود در تبریز در برابر سرخ پوشان این شهر قرار خواهد گرفت . شاید فلسفه ی آوردن این مهاجم هم تراکتور باشد . حال باید منتظر ماند و دید که آیا 4 امین بازیکن بریتانیایی می تواند عملکردی مثل ستاره تراکتور یعنی استوکس داشته باشد ؟ مهاجمی که به زودی در یادگار حاضر خواهد شد .

پرچم تراکتور در استانبول

تراکتور الگوی استقلال - سوگیتا
سوگیتا

سوگیتا بازیکن خارجی تیم تراکتور در استانبول حضور دارد . تمرینات تیم به دلیل برگزاری بازی های ملی 4 روز تعطیل بود . اما این تمرینات از روز چهار شنبه دوباره شروع شد . بازیکنان خارجی و ملی پوشان در این تمرین غایب بودند . خارجی ها به زودی به تمرینات تیم اضافه و کار خود را برای ادامه ی لیگ برتر آغاز خواهند کرد . بازی بعدی تیم تراکتور ، در هفته ی 7 از رقابت ها با تیم نساجی مازندران می باشد . سرخ پوشان در این بازی مهمان خواهند بود .

تراکتور الگوی استقلال

تیکدری پدر شد :

تراکتور الگوی استقلال - تیکدری
تیکدری

مهدی تیکدری بازیکن خوش اخلاق تیم تراکتور صاحب یک فرزند شد . این بازیکن که به تازگی به شهر تبریز آمده است ، ظاهرا اتفاقات بسیار خوبی برای وی رقم خورده است . کسی باور نمی کرد که او بتواند با وجود مدافع آماده ای همچون سید احمد موسوی در سمت راست دفاعی جایگاه ثابتی را داشته باشد . حال او با به دنیا آمدن این کودک با روحیه ی بهتری به کار خود ادامه خواهد داد . در ویدیوی زیر می توانید گل بسیار زیبای مهدی تیکدری را مشاهده کنید .

تراکتور الگوی استقلال

محل بازی تراکتور مشخص شد :

تراکتور الگوی استقلال - دربی آذربایجان
دربی

محل برگزاری مسابقه دو تیم تراکتور و نود ارومیه مشخص شد . این دیدار از سری مسابقات یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار می شود . بنا بر تصمیم مدیران باشگاه نود این دیدار در ورزشگاه شهید باکری ارومیه برگزار خواهد شد . 5 آذر تاریخ این مسابقه است . این ورزشگاه ظرفیت 15 هزار نفری دارد و مکان مناسب برای این دیدار است . بلاشک هواداران هر دو تیم استقبال خوبی را از این بازی خواهند کرد .

تراکتور الگوی استقلال

تمرینات جدی تر از همیشه :

تراکتور الگوی استقلال - تمرینات
تمرینات

تمرینات تیم تراکتور هر روز بسیار جدی تر از همیشه پیگیری می شود . حالا که چهره ی اصلی تیم مشخص شده است و بازیکنان رقابت بسیار شیرینی را دارند ، تمرینات بسیار با برنامه و باکیفیت بهتری برگزار می شود . مازولا ستاره ی برزیلی نیز پس از حدود 50 روز دوری از میادین به تمرینات بازگشته است . او می تواند با آمادگی خود به تیم کمک کند و شاید مشکل گل زنی تیمش را نیز حل کند . با آمدن ملی پوشان و دیگر بازیکنان خارجی ، نفرات سرخ پوشان تکمیل خواهد شد .

تراکتور الگوی استقلال

کاپیتان رکورد شکن :

تراکتور الگوی استقلال - مسعود شجاعی
مسعود شجاعی

مسعود شجاعی با حضور در بازی دیروز رکورد دار حضور در بازی های انتخابی جام جهانی شد . او با 5 حضور به تنهایی صاحب این رکورد است . با رفتن محتملی تیم ملی به جام جهانی مسعود می تواند با حضور در جام جهانی 2022 به تنهایی صاحب رکورد حضور در 4 دوره ی جام جهانی باشد .

تراکتور الگوی استقلال

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*