۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 16976
  • 06 بهمن 1401 - 15:50
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :
بهترین پاسور لیگ در تراکتور خواهد ماند!
ما بازیکنی مثل ریکاردو را زدست نمیدهیم!!

بهترین پاسور لیگ در تراکتور خواهد ماند!

ریکاردو آلوز ، بهترین پاسور لیگ پس از جنجال های بسیار بر سر جدایی این بازیکن و پیوستنش به جمع آبی های پایتخت بلخره به این جنجال ها پایان داد تا خیال هواداران از این بابت راحت باشد.

بهترین پاسور لیگ در تراکتور خواهد ماند!

با اعلام رسمی سایت تراکتو ریکاردو آلوز قرار  داد خود را تا سال 1404 به مدت سه سال تمدید کرد تا به جنجال ها ی روز اخیر بین نصیرزاده و استقلال پایان دهد!

دیشب حوالی ساعت 23:30 سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی تبریز به نقل از نصیرزاده و با انتشار تصاویری مدعی شد. که ستاره این روز های خط میانی تراکتور تا 1404 در تراکتور ماندنی است . همچنین اشار کرد بند مربوط به جدای احتمالی آلوز نیز در این قرارداد وجود ندارد.

پس از ساعت هاا مذاکره باشگاه تراکتور و ریکاردو آلوز سایت این باشگاه با اعلامی رسمی از قرارداد سه ساله این هافبک پرتغالی خبر داد تا اندازه زیادی از هیاهوی این روز بازار نقل انتقالات زمستانی کاسته شود.

ریکادو که با 8 پاس گل تا اموز  بهترین پاسور این روز های لیگ برتر خلیج فارس نیز هست در روز های  اخیر شایعات و حواشی زیادی را تجربه کرده ، بخصوص باشگاه استقلال و ساپینتو که علاقه زیادی به جذب این هافبک تهاجمی درخشان این روز های لیگ داشت با این خبر رسما مشخص که این ستاره تا سه سال آینده پیراهن خوش رنگ تراکتور را برتن خواهد داشت.

در روز های اخیر که تصویری از مکالمه خصوصی ریکاردو آلوز و ساپینتو پس از بازی استقلال منتشر شده بود گمانی زنی ها و حواشی زیادی در پی داشت و احتمال جدایی ای بازیکن از تراکور وجود داشت پس از این  خبر نیز تماس تلفنی آبی پوشان با باشگاه تراکتور برای جذب این هافیک خوش نقش پرتغالی بیش از پیش موجب گمانه زنی ها مبنی بر جدایی آلوز میشد.

یکی از مهم ترین موارد قرارداد آلوز اینبار نبود بند جدایی این بازیکن از تیم است . در قرار داد قبلی او درصورت جدایی قربان وردیف این بازکن میتوانست تراکتور را ترک کند که به گفته باشگاه تراکتور این بند از قرارداد قبلی دیگر وجود ندارد!

تمدی ستاره تراکتور خبر خوبی برای هواداران این تیم بود چرا که تیم زنوزی با این اقدام علاوه بر اینکه جلوی تضعیف تیم خود با خروج بهترین پاسور لیگ را نداد ، توانست با جلوگیری از انتقال این بازیکن به استقلال جلوی تقویت یکی از رقبای خود را نیز بگیرد و این یک اقدام موفق در پنجره زمستانی بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*