۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 16987
  • 08 بهمن 1401 - 11:48
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
برد تراکتور به سبک اسپانیایی!!

برد تراکتور به سبک اسپانیایی!!

در ادامه مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر خلیج فارس شاهد تقابل دو تیم تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان بودیک که این بازی با برتری 3بر 1 یاران اسدی در مقابل ذوبی ها همراه بود این بازی که موجب هتریک اسدی شد . برای هواداران تراکتور امید بخش یک تیم خوب و منسجم را داشت […]

در ادامه مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر خلیج فارس شاهد تقابل دو تیم تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان بودیک که این بازی با برتری 3بر 1 یاران اسدی در مقابل ذوبی ها همراه بود این بازی که موجب هتریک اسدی شد .

برای هواداران تراکتور امید بخش یک تیم خوب و منسجم را داشت و بجز اشتباهاتی که بعلت کم تجربی برخی بازیکنان بود در مجموع شاهد بازی دلنشین با پاس کاری های زیبای اسپانیای بودیم.

رضا اسدیکه در این بازی هرسه گل تیمش را در دقایق 30 ، 9+45 و 63 به ثمر رساند عملکرد خوبی از خود نشان داد همچنین تگ گل ذوبی ها روی پنالتی بحث بر انگیز ، وارد دروازه تراکتور شد و این محمدرضا سلیمانی بود که در دقیقه 39 موفق به گل زنی در مقابل تراکتور شد.

قضاوت این مسابقه به عهده پیام حیدی بود که سهم دو تیم از کارت های این داور یک اخراجی برای ذوب آهن در دقیقه 45 بود که با کارت قرمز داور مواجه شد و یک کارت زرد به زننده گل ذوبی ها یعنی محمد‌رضا سلیمانی تعلق گرفت و سهم تراکتور فقط یک کارت زرد برای شاهین ثاقبی بود با که با توجه به درگیرانه بودن بازی انتطار میرفت تعداد  کارت های خارج شده از جیب پیام حیدری بیشتر باشد اما اینگونه نشد!

یکی از صحنه های درگیرانه بازی که دو بازیکن تراکتور و ذوب آهن را راهی بیمارستان کرد ، در این برخورد شدید سید محمد حسینی و امیر حسین صدقی با هم برخورد سختی داشتند که هر دو از ناحیه سر مصدوم شده و راهی بیمارستان شدند.

صدومیت شدید سیدمحمد حسینی و امیرحسین صدقی 

آیا قصد خرید بتونیر و بلوک زن سیمانی دارید ؟؟

بازیکنان پاکو خمس با بازی خوب خود و برد 3 بر 1 ذوب آهن 26 امیازی شده و رده 5 قرار گرفت تا پس از تیم های پرسپولیس با 35 امیاز ، سپاهان با 33 امتیاز ، و گل‌گهر سیرجان و استقلال با 30 امتیاز در رده پنجم لیگ 26 امتیازی شده با 7 برد ،  5 تساوی و 5 شکست با 22 گل زده قرار بگیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*