۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4003
  • 18 اکتبر 2019 - 11:43
  • 1118 بازدید
  • ارسال توسط :
اکبر ایمانی هوادار تراکتور - اکبر ایمانی
بازی سخت در انتظار تراکتور

بازی سخت در انتظار تراکتور

6 بازی سخت در انتظار تراکتور

بازی سخت در انتظار تراکتور

بازی سخت در انتظار تراکتور

6 بازی سخت در انظار تراکتور :

اکبر ایمانی هوادار تراکتور - اکبر ایمانی
اکبر ایمانی

6 بازی تعیین کننده در انتظار تیم تراکتور است . اولین قدمم بازی با نساجی مازندران است . این تیم یکی از سرسخت ترین تیم لیگ برتر است و به راحتی به تیم های لیگ برتری امتیاز نمی دهد . بعد از آن بازی تیم باید به آبادان سفر کند و در یک مصاف سخت در هفته ی 8 در برابر تیم نفت آبادان بازی خواهد کرد . بازی بعد از آن نیز بازی در مقابل استقلال در ورزشگاه یادگار امام است . این بازی برای پرشورها یک بازی خاص است . دو بازی بعدی تیم تبریزی در برابر شهر خودروی مشهد و سپاهان اصفهان خواهد بود . در این میان بازی دیگر از سری مسابقات جام حذفی برگزار خواهد شد .

این بازی در مقابل تیم نود ارومیه و به میزبانی این تیم است . نود در دیدار دوستانه در مقابل سپاهان موفق به گرفتن یک تساوی شد و نشان داد که این تیم یک تیم در سطح لیگ برتری است و قرعه سختی به سرخ پوشان خورده است . به هر حال دنیزلی نشان داد که یک مربی با تجربه است و بلاشک این 6 بازی را به راحتی خواهد گذراند . در ویدیوی زیر می توانید یکی از خاطره انگیز گل را در استادیوم یادگار امام مشاهده کنید .

بازی سخت در انتظار تراکتور

از تراکتور یاد بگیرید !!!

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید تمرینات تیم تراکتور بسیار شاداب می باشد . در عین رقابت ، رفاقت نیز وجود دارد . اما در تمرینات برخی از تیم ها بر سر گل زدن یا گل نزدن با یکدیگر حتی به دعوا می پردازند . دنیزلی در تیم کاری کرده است که بازیکنان حق دعوا کردن را ندارند و فقط رقابت سالمی در بین بازیکنان است . این مسائل امیدواری را در پرشورها بسیار کرده است . به نظر این بار نوبت قهرمانی تیم تبریزی است . ستاره های در جه یک . مربی درجه ی یک و بهتر از آن ها هواداران . اگر هر تیمی دارای چنین خصوصیاتی باشد بسیار به قهرمانی نزدیک می شود .

بازی سخت در انتظار تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*