۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 552
  • 27 آگوست 2019 - 12:18
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :
بازی تراکتور – پرسپولیس

بازی تراکتور – پرسپولیس

آخرین اخبار در مورد بلیت فروشی و حواشی دیدار تیم تراکتور - پرسپولیس

بازی تراکتور – پرسپولیس

داستان آدبایور تمام شد :

بازی تراکتور - پرسپولیس - آدبایور
آدبایور

امنئول آدبایور باریکن سابق تیم های رئال و آرسنال و … با عقد قراردادی 1 ساله به تیم کایسری اسپور ترکیه پیوست . این بازیکنکه تبدیل به یکی از شایعات نقل و انتقالاتی شده بود ، یک سال دیگر هم در ترکیه ماندنی شد . به نظر این بازیکن فقط قصد داشت که تعداد فالوور های خود را در اینستگرام افزایش دهد و از نام تراکتور سوء استفاده کرد .

10 هزارتومان زیاد است :

بازی تراکتور - پرسپولیس - یادگر امام
یادگار امام

هفته ی دوم لیگ برتر از روز پنجشنبه شروع خواهد شد . اما مهم ترین بازی این هفته بازی بین تیم تراکتور و پرسپولیس میباشد . بازی که در یادگار امام برگزار خواهد شد . بلا شک ورزشگاه پرخواهد شد و تراکتوری ها باردیگر حماسه ای را رقم خواهند زد . اما نکته ای که هوادارن تیم تراکتور را نارحت میکند ، قیمت بلیت ها است. 10 هزارتومان مقداری زیاد است و همه ی هواداران توانایی پرداخت این مبلغ را ندارند . هوادارن کمی معترض هستند و امیدوار اند که قیمت بلیت بازی به همان ملبغ ثابت برگردد .

میمبلا آماده است:

بازی تراکتور - پرسپولیس - میمبلا
میمبلا

ویلیام میمبلا یکی از خارجی های تازه وارد تیم تبریزی میباشد . این بازیکن که به تازگی به تمرینات تیم تراکتور افزوده شده است ، بسیار اماده نشان داده است و خود را مهیای حضور در لیگ برتر میکند . حال یک از چالش های مصطفی پاشا این است که در پست هافبک هجومی بازیکنان بسیار آماده ای را دارد و کار را برای او سخت میکند . البته چالشی که هر مربی آرزوی او را میکند . این تیم در پست هافبک هجومی بازیکنانی همچون مازولا ، اشکان دژاگه ، مسعود شجاعی و رضا شکاری را دارد .

چرا تیکدری خوب نبود ؟

بازی تراکتور - پرسپولیس - تیکدری
تیکدری

مهدی تیکدری یکی از خرید های جدید تیم تبریزی میباشد که هواداران بسیار امیدوار هستند که او بتواند عملکرد درخشانی را در پست دفاع راست داشته باشد . اما بعد از بازی تراکتور با نفت مسجدسلیمان نگرانی ها کمی بیشتر شد و هوادارن خواستار خرید دفاع راست جدید شده اند . او در بازی با نود ارومیه عملکرد بسیار درخشانی داست و به نظر میرسید که او جانشین مناسب برای اسماعیلی فر میباشد . حال باید منتظر مان و دید که آیا این بازیکن میتواند عملکردی مانند اسماعیلی فر داشته باشد .

جنگ تمام عیار:

بازی تراکتور - پرسپولیس - بازی تراکتور - پرسپولیس
بازی تراکتور – پرسپولیس

روز جمعه شاهد بازی زیبا در ورزشگاه یادگارامام خواهیم بود . جایی که تیک تراکتور به مصاف تیم پرسپولیس خواهد رفت . اما نکته ای در این بازی ها وجود دارد . تراکتور حدود 3 سال است که نتوانسته است تیم پرسپولیس را شکست دهد و امیدوار است این طلسم را در تبریز بشکند .

بازی تراکتور – پرسپولیس

دوست ندارند مردم به ورزشگاه بیایند :

بازی تراکتور - پرسپولیس - هوادارن
هواداران

اگر اتفاق خاصی صورت نگیرد روز جمعه ورزشگاه پرخواهد شد . ولی اقداماتی صورت گرفته است که کمی مشکوک است و این را نشان میدهد که عده ای نمیخواهند ورزشگاه پرشود . به تازگی خبری منتشرشده است مبنب بر تماس گفتن افراد مشکوک به لیدرها تا هواداران از شهرستان ها به یادگار امام نیاورند . قیمت بلیت ها هم دوبرابر شده است و این مقداری مردم را با مشکل روبه رو میکند . در ضمن بلیت فروشی از 48 ساعت قبل شروع میشود که به نظر سایت فدراسیون ظرفیت 80 هزار نفری را ندارد و شاید از دسترس خارج شود . همه ی این اتفاقات بو دار میباشد و کمی پرشورها را تارخت کرده است .

تراکتور همچنان منتظر است :

بازی تراکتور - پرسپولیس - فورچونه
فورچونه

فورچونه یکی از بازیکنان تازه پیوسته به تیم تراکتور میباشد که همچنان در انتار صدور کارت بازی خود میباشد . این تیم فقط یک مهاجم باکیفیت گلزن دارند که ، آن هم همین بازیکن فراسنوی است . پرشورها معتقد هستند که کارت بازی او پس از بازی با پرسپولیس صادر میشود تا این بازیکن در برابر پرسپولیس به میدان نرود .

بازی تراکتور – پرسپولیس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*