۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 5169
  • 13 آبان 1398 - 0:15
  • 1975 بازدید
  • ارسال توسط :
بازی تراکتور و سپاهان
بازی تراکتور و سپاهان

بازی تراکتور و سپاهان

آخرین اخبار از بازی تراکتور و سپاهان

بازی تراکتور و سپاهان

بازی تراکتور و سپاهان

تراکتور به دنبال خط زدن یک خط تیره :

بازی تراکتور و سپاهان

پس از دو باخت سنگین تیم تراکتور به دنبال جبران و بازگشت به جدول لیگ برتر است . تنها نکته ی امیدوار این دو باخت این بود که دنیزلی می تواند تیم خود را در ابتدای فصل جمع کند . اگر این اتفاقات در نیم فصل دوم رقم می خورد کمی اوضاع متفاوت می شد . بلاشک سرخ پوشان به دنبال برد سپاهان می باشند . فقط سه خط تیره در جدول لیگ برتر باقی مانده است . آن هم عدم شکست خوردن دو تیم سپاهان و نفت مسجد سلیمان در لیگ می باشد . دیگر خط تیره ی جدول نیز مربوط به تعداد برد های تیم شاهین شهرداری بوشهر می باشد .

حال تیم دنیزلی به دنبال این است که تنها خط تیره ی موجود سپاهان را پاک و این تیم را شکست دهد . این بازی لقب بازی مهم هفته را به خود گرفته است و نقش بسزایی را در تعیین قهرمان در آخر فصل خواهد داشت . شاید یکی از ماندگارترین صحنه ی لیگ 18 گل زیبای دانیال اسماعیلی فر در دقایق آخر به تیم سپاهان بود . در ویدیوی زیر می توانید این گل خاطره انگیز را به همراه گزارش آن مشاهده کنید .

بازی تراکتور و سپاهان

بازی تراکتور و سپاهان

شکاری خوش آمدی :

بازی تراکتور و سپاهان
رضا شکاری

شاید هم به بهانه ی مصدومیت از این بازیکن استفاده نمی شد ؛ اما این بازیکن به دلیل مشخص نبودن وضعیت شکایتش از سوی باشگاه ذوب آهن و مبهم بودن رای فیفا این بازیکن به کار گرفته نمی شد . البته این اقدام یک امر معقولانه و حرفه ای بود . حال نوبت درخشش این ستاره است . در روزهایی که سرخ پوشان مشکل داشتن یک مهاجم خوب دارند ، شاید او و آزادی بتواند یک زوج بسیار خوب باشند و مشکلات هجومی را حل کنند . عملکرد او نوید این خبر را می دهد .

چرا پرشورها بهترین هستند :

بازی تراکتور و سپاهان
رشید مظاهری

شاید در دنیا این صحنه اصلا مشاهده نشود . تشویق دروازه بان از سوی هوادارانی که تیمشان در مهم ترین بازی لیگ 4 گل دریافت کرده است . این کار فقط از عهده ی هواداران تراکتور بر می آید . این نکته نیز باعث تعجب خود رشید مظاهری شده بود و او را با اشک راهی رختکن کرد . این تشویق موجب می شود که این دروازه بان امید و روحیه خود را از دست نداده و در ادامه ی لیگ بتواند بهتر از این دو بازی عمل کند .

اما چرا رشید مظاهری در دو بازی گذشته متفاوت تر از 7 بازی ابتدایی بود ؟
بهتر است بگوییم که عملکرد دفاعی کلی تیم در این دو بازی به تیم لطمه زده است . تراکتور درعین حالی که خوب موقعیت خوب درست می کرد ، بسیار نیز به حریف موقعیت داد . متحمل شدن 11 شوت آن هم در چارچوب بسیار آمار بالایی می باشد . رشید در این بازی موقعیت های زیادی را نیز از حریف گرفت و در هیچ کدام یک از گل های دریافتی مقصر نبود . در ویدیوی زیر می توانید تشویق زیبای رشید مظاهری توسط هواداران و اشک های این دروازه بان را مشاهده کنید .

بازی تراکتور و سپاهان

تراکتور و استقلال فراتر از استاندارد :

بازی تراکتور و سپاهان

بازی روز جمعه بین دو تیم تراکتور و استقلال یک بازی بسیار عالی و فنی بود . به طوری که به راحتی می توان گفت این بازی یکی از بهترین و باکیفیت ترین بازی های طول تاریخ لیگ برتر ایران می باشد . این ادعا با سند و مدرک نیز همراه است . شاید در لیگ تیمی مشاهده شود که 11 شوت در چارچوب بزند ، اما در آن بازی هر دو تیم نتوانسته اند 11 شوت در چارچوب بزنند .

کاری که روز جمعه در یادگار هر دو تیم موفق به انجام این کار شدند و یکی از باکیفیت ترین بازی ها را به ثبت رساندند . بسیاری نیز معتقد هستند که این بازی بسیار با اهمیت تر و هیجان انگیز تر از دربی پایتخت است . در ویدیوی زیر می توانید خلاصه ی این بازی زیبا را مشاهده کنید .

بازی تراکتور و سپاهان

بازی تراکتور و سپاهان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*