۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2403
  • 24 سپتامبر 2019 - 6:13
  • 1263 بازدید
  • ارسال توسط :
بازی تراکتور و سایپا

بازی تراکتور و سایپا

آخرین اخبار در مورد بازی تراکتور و سایپا

بازی تراکتور و سایپا

بازی تراکتور و سایپا

همه چیز به نفع تراکتور است :

بازی تراکتور و سایپا - آمار بازی تراکتور و سایپا
آمار بازی تراکتور و سایپا

آمار نشان میدهد که تراکتور باید در هفته ی پنجم یازده امتیازی شود . البته باید از این مسئله غافل نشد که سایپا امسال توانسته است نتایج خوبی را کسب کند . سال قبل همین تیم سایپا تیم تراکتور آماده را متوقف کرد . این تیم مهره های خوبی دارد و تیم تبریزی با این شرایط هجومی و عدم حضور خانزاده در خط دفاعی تیم ، کار را کمی سخت میکند ، ولی شرایط هر بازی مختص آن بازی است .

در ضمن دنیزلی این قول را داده است که تیمش از هفته ی پنجم به بعد به شرایط عالی خواهد رسید . رضا اسدی بازیکن سابق تیم سایپا به تیم تراکتور پیوسته است .دو گل وی به تیم استقلال و پرسپولیس را با پیراهن تیم سایپا مشاهده کنید .

تهران در تسخیر تراکتوری ها :

بازی تراکتور و سایپا - هواداران تراکتور
هواداران تراکتور

بلاشک سایپا که هوادارای را ندارد . دوباره تهران در تسخیر تراکتوری ها خواهد بود . هواداران تیم میتوانند با مراجعه به سایت خرید اینترنتی خرید بلیت ، به ورزشگاه بروند و تیم محبوب خودشان را تشویق کنند . به نظر دوباره باید منتظر یک حماسه ی دیگر باشیم .

بازی تراکتور و سایپا

هافبک برزیلی همچنان در ترکیه :

مازولا

مازولا هافبک برزیلی تیم سرخ پوشان تبریزی همچنان در ترکیه حضور دارد و به نظر مصدومیت وی کامل برطرف نشده است . این بازیکن که پس از اولین بازی خود در برابر تیم نفت مسسجد سلیمان مصدوم شده بود ، با تصمیم کادر فنی و برای رفع مصدومیت به ترکیه انتاقل یافت . ظاهرا MRI این بازیکن دست کادر پزشکی تیم رسیده است و با تصمیم کادر فنی او یک هفته ی دیگر در ترکیه خواهد بود . وی اواخر هفته ی آینده به تبریز باز خواد گشت .

زمان نشست خبری دنیزلی مشخص شد :

دنیزلی
دنیزلی

تیم تراکتور در هفته ی پنچم رقابت های لیگ برتر به مصاف تیم سایپا خواهد رفت . بنا بر اعلام سایت سازمان لیگ زمان نشست خبری سرمربیان دو تیم مشخص شد . زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دو تیم سایپا تهران و تراکتور تبریز که در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می‌شود به شرح زیر است:
ابراهیم صادقی سرمبی تیم سایپا در 2 مهر و ساعت 14 به سوال خبرنگاران پاسخ خواهد داد . دنیزلی نیز ساعت 14:30 در نشست خبری پیش از بازی شرکت خواهد کرد . این بازی روز چهارشنبه 3 مهر برگزار خواهد شد .

بازی تراکتور و سایپا

فرصت صدرنشینی تراکتور :

فرصت صدر نشینی

به نظر این فرصت برای سرخ پوشان تبریزی ایجاد شده است که به صدر جدول بروند . البته شاید کمی با اما و اگر روبه رو باشد ؛ اما غیر ممکن نیست . تراکتور در این صورت میتواند به صدر جدول برود .
1 – خود تراکتور باید تیم سایپا را در تهران شکست دهد و 11 امتیازی شود .

2- نفت مسجد سلیمان یکی از تیم هایی بوده است که مدعیان را بسیار اذیت کرده است و از سه تیم قدرتمند لیگ یعتی تراکتور ، استقلال و سپاهان یک امتیاز گرفته است . تیم شهر خودرو مهمان این تیم در مسجد سلیمان است و احتمال توقف این تیم بسیار است . اگر تیم شهر خودرو شکست بخورد و یا حتی مساوی کند ، سرخ پوشان تبریزی میتوانند به صدر جدول راه یابند .
3 – تساوی دو تیم مدعی نیز لازمه کوچ تیم تبریزی به صدر است . اگر پرسپولیس ببرد با 12 امتیاز صدر نشین خواهد بود . واگر سپاهان ببرد 11 امتیازی میشود و با توجه به تفاضل گل خوب بالاتر از تراکتور خواهد بود .

اسدی تاثیر گذار تر از همه :

اسدی

نبرد موفق در درگیری ها به خصوص نبرد های هوایی ، تعداد پاس های سالم زیاد و کنترل میانه ی میدان همگان را مجاب کرده است که او را به عنوان برترین بازیکن 4 هفته ی ابتدایی تیم تراکتور بشناسند . اما او در دوبازی پیش رو، آزمون بسیاری سختی را در پیش دارد . با مصدومیت خانزاده و نداشتتن یک مدافع وسط تخصصی ، این وظیفه بردوش رضا اسدی میباشد . حال باید عملکرد وی در خط دفاعی را نیز ارزیابی کرد ، و دید که ایا او میتواند یک مدافع وسط باشد .

بازی تراکتور و سایپا

1 دیدگاه

  1. یاشاسین آذربایجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*