۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4782
  • 08 آبان 1398 - 9:41
  • 1368 بازدید
  • ارسال توسط :
امید در اردوی تراکتور
بازی تراکتور و استقلال

بازی تراکتور و استقلال

آخرین اخبار از بازی تراکتور و استقلال

بازی تراکتور و استقلال

بازی تراکتور و استقلال

وضعیت نچندان خوب حریف تراکتور :

بازی تراکتور و استقلال

بازی روز جمعه در حالی برگزار می شود که تیم استقلال تهران به دلیل بارش باران و عدم آمادگی چمن تمرینات این باشگاه لغو شده است . این مسائل احتمال بردن تیم تراکتور را در بازی هفته زیاد می کند . به خصوص که سرخ پوشان مهره های بسیار کلیدی و با تجربه ای دارند . بازیکنان استقلال تازه وارد و بیشتر آن ها جوان هستند . بلاشک این بازیکنان جوان در مقابل انبوه هواداران نمی توانند فوتبال آرامی را بازی کنند . در ضمن تیم استقلال با سیستم سه دفاع بازی می کنند که یکی از خطرناک ترین و پر ریسک ترین سیستم دنیا می باشد . پرشورها با این سیستم به خوبی آشنا هستند .

جان توشاک سرمربی ولزی سابق تراکتور از این سیستم استفاده می کرد و یکی از دلایل عدم موفقیت وی استفاده از این سیستم بود . آخرین بازی این دو تیم در لیگ گذشته در نیم فصل دوم ، ورزشگاه یادگار امام می باشد. این بازی با تک گل اشکان دژاگه به سود سرخ پوشان به پایان رسید . در ویدیوی زیر می توانید این گل زیبا را مشاهده کنید .

بازی تراکتور و استقلال

همه چیز محیا است :

بازی تراکتور و استقلال

تمرینات سرخ پوشان زیر نظر مصطفی دنیزلی به خوبی و با شادابی بسیار دنبال شد . اشکان نیز زننده ی آخرین گل در این بازی نیز به تمرینات گروهی اضافه شده است و با صلاح دید کادر فنی به نظر مشکلی برای بازی در برابر استقلال ندارد . شکست در آبادان زیاد هم برای سرخ پوشان بد نشد . این باخت موجب شد تا تیم با جدیت کار خود را دنبال کنند و هیچ اشتباهی را برای این بازی نگذارند .

بازی تراکتور و استقلال

دوباره ترکیب پر ریسک :

بازی تراکتور و استقلال

شاید یکی از دلایل باخت سرخ پوشان تبریزی در برابر نفت آبادان ، نداشتن یک هافبک دفاعی متخصص در تیم بود . شاید مسعود شجاعی در این بازی به عنوان هافبک دفاعی بازی می کرد ، اما هیچگاه نمی تواند نقشی را که اکبر ایمانی یا رضا اسدی در تیم ایفا می کند را در تیم ایجاد کند . کاپیتان مسعود همواره به عنوان یک بازیکن بازی ساز شناخته شده است و تاثیر او در فاز هجومی به مراتب بیشتر از فاز دفاعی خواهد بود . تیم استقلال نیز تیمی خطر ناک است و تیم مقابل باید حداقل یک هافبک دفاعی داشته باشد . البته دنیزلی نزدیکترین فرد به تیمش است و او بهتر از همه بر احوالات تیمش آگاه است .

بازی تراکتور و استقلال

تبریز منطقه ی ممنوعه :

بازی تراکتور و استقلال

برد در تبریز برای تیم های مهمان ممنوع می باشد . استقلال در 6 بازی نتوانسته است در یادگار امام پیروز شود . ترکیب هواداران و تیم قدرتمند دنیزلی ، برد روز جمعه را بسیار نزدیک تر از همیشه برای تیم تبریز به دنبال می آورد . دوباره روز جمعه ورزشگاه پر خواهد شد و با برد این تیم حماسه ی دیگر رقم خواهد خورد . البته فوتبال ورزشی غیر قابل پیش بینی است و ممکن است هر نتیجه ای در آن رقم بخورد .

بازی تراکتور و استقلال

هیچ چیز مانع نمی شود :

برخی حواشی دوباره در آستانه ی بازی حساس روز جمعه ایجاد شده است . قیمت بلیت ها دوبرابر و ساعت بازی به ساعت 6 عصر موجب نمی شود که روز جمعه ورزشگاه پر نشود . در همه جای دنیا مسئولین همواره به دنبال این هستند که تعداد زیادی به هواداران بیاید اما در ایران با وجود هواداران زیاد شرایط سخت برای هواداران محیا می شود . برگزاری این بازی در تبریز آن هم در ساعت 6 کمی شرایط را برای هواداران و حتی بازیکنان سخت می کند . بازی در هوای سرد موجب بی کیفیتی فوتبال می شود . علاوه بر آن بسیار از هواداران از راه های دور به این ورزشگاه می آیند و بازگشت در این ساعت بسیار سخت می باشد .

بازی تراکتور و استقلال

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*