۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6868
  • 13 دسامبر 2019 - 11:49
  • 876 بازدید
  • ارسال توسط :
بازیکنان تراکتور
بازیکنان تراکتور

بازیکنان تراکتور

حواشی بازیکنان باید قطع شود :

بازیکنان تراکتور

بازیکنان تراکتور

حواشی بازیکنان باید قطع شود :

بازیکنان تراکتور

پس از کسب نتایج نه چندان خوب تیم تراکتور ، عده ای بازیکنان تیم را به خیانت متهم کرده اند . اما بازیکنانی که در تیم هستند ، اکثرا بازیکنان حرفه ای و بسیار زحمت کش هستند . اما نکته ای که به چشم می آید ، افت همه ی بازیکنان است . هنگامی که تیمی نتیجه نمی گیرد ، عده ای از ستاره های تیم متهم می شوند . البته این مسئله در دنیای فوتبال یک امر بدیهی است . مثلا می توان به تاتنهام امسال اشاره کرد . قبل از آمدن خوزه مورینیو ، دله الی ستاره ی جوان این تیم ، عملکرد قابل دفاع و همیشگی خود را در ابتدای فصل نداشت .

اما با آمدن مرد پرتغالی به این تیم ، او احیا شد . یعنی پیشرفت باشگاه نیز موجب ، بهبود در عملکرد او شد . فوتبال یک ورزش تیمی است و همه ی عوامل در نتیجه ی گیری آن موثر است . هواداران ، بازیکنان ، کادر فنی ، مدیریت ، مالکیت و ….. نقش به سزایی را در نتیجه گیری و یا عدم نتیجه گیری یک تیم ورزشی دارند . به هر حال اکنون دوران تیم تراکتور نیست . دورانی که بلاشک به زودی خواهد گذشت . البته بستگی دارد که چگونه همه با این مسئله کنار و مدیریت می کنند .
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

بازیکنان تراکتور

بهترین کار اکنون حمایت و آرام کردن جو بدی است که در باشگاه حاکم است . در راس این مسائل هواداران قرار دارند . فوتبالی که به خاطر همین هواداران به وجود آمده است . طرفداران تراکتور ثابت کرده اند که همواره از تیمشان حمایت می کنند و کارهایی را انجام می دهند که بر صلاح و مصلحت تیمشان است . اکنون نیز همان مقطعی است که باشگاه به هوادار و مصلحت اندیشی هواداران نیاز دارد .

بازیکنان تراکتور

احسان نیست :

بازیکنان تراکتور

یکی از کاپیتان های مهم تیم در برابر فولاد غایب است . احسان حاج صفی بازیکنی که در روزهای بد باشگاه یکی از بهترین بازیکنان تیم بوده و بسیار نیز موثر واقع شده است . اما محرومیت وی بسیار برای تیم تراکتور بد موقع بود . بازی که می تواند شرایط را برای تیم تبریزی بازگرداند . چه معلوم ؛ شاید این بازی دوباره نقطه ی عطفی برای قهرمانی و یا حداقل کسب سهمیه آسیایی تیم باشد . حال فقط یک مورد باقی مانده است . مهم ترین مسئله که به خصوص در تبریز برای بازیکنان حیاتی است . تی تی ها . هواداران پرشور سرخ پوشان تبریزی می توانند با حمایت حداکثری دوباره ماشین برد سرخ پوشان را به راه اندازد .

بازیکنان تراکتور

رضا شکاری دوباره متولد می شود ؟

بازیکنان تراکتور

شاید بازی تراکتور در برابر تیم ماشین سازی یک حسرت برای هواداران سرخ پوشان به جای گذاشت . به کار نبردن ستاره ی جوان تیم یعنی رضا شکاری در بازی های گذشته . اگر دنیزلی به خاطر هیچ یک از کارها در تیم تبریزی مورد انتقاد قرار نگیرد ، به خاطر بازی ندادن به ستاره ای مثل شکاری باید جوابگو باشد . درست است دنیزلی توانست در 7 بازی ابتدایی تیم را در مسیر درست هدایت کند . اما پس از آن نتوانست شرایط تیم را درک کند . رضا شکاری در برابر ماشین فوق العاده بود .

بازیکنی که با حواشی زیادی به تیم تبریزی ملحق شد . اما مرد ترکیه ای هیچگاه نتوانست توانایی هایی وی را کشف کند . حتی به او اجازه ی شرکت در اردوی تیم ملی امید داده بود . در حالی تمرینات تیم و بازی های لیگ برتر برگزار می شد . اما شاید او فرشته ی نجات تیم باشد . به شرط این که فرصت به او داده شود تا بتواند توانایی های خود را به نمایش بگذارد . عملکردی که در گذشته و در تیم ملی امید به رخ همگان نشان داده بود . همین عملکرد موجب شد تا باشگاه روبین کازان روسیه برای خرید وی اقدام کند . می توانید همه ی این تعاریف را در ویدیوی چند دقیقه ای مشاهده کنید .

بازیکنان تراکتور

بازیکنان تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

2 دیدگاه

  1. ابی تراکتور

    سلام،تو رو خدا به این احمد موسوی بازی ندید.بخدا یک حرکت جلوی فولاد ندیدیم انجام بده.سوگیتا صد برابر بهتر از اونه که میشه با جابجایی پست سوگیتا بازی کنه

  2. ابی تراکتور

    این احمد موسوی یا می ره توپ رو به دفاعهای حریف میده و یا سانترهای آسمانی انجام میده

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*