۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3569
  • 20 مهر 1398 - 6:35
  • 1944 بازدید
  • ارسال توسط :
پایان کار دنیزلی در ایران
بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

آخرین اخبار از بازگشت مصطفی پاشا

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

رئیس در تبریز :

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز - مصطفی دنیزلی
مصطفی دنیزلی

مصطفی پاشا سرمربی تیم تراکتور ، به تبریز می آید . با آمدن مصطفی تمرینات تیم به صورت جدی تر پیگیری خواهد شد . تمرینات از روز چهارشنبه زیر نظر آیهان گوکهان پیگیری می شود . اما تمرینات با بازگشت رئیس فنی این تیم یعنی مصطفی پاشا این تمرینات با کیفیت بیشتری برگزار خواهد شد . با بازگشت ملی پوشان و بازیکنان خارجی نفرات تیم تکمیل و تیم آماده ی ادامه مسابقات خواهد شد .

5 بازی پیش رو سرخ پوشان مقداری چالش بر انگیز است . بازی ها به ترتیب در مقابل نساجی مازندران ، صنعت نفت آبادان ، استقلال ، سپاهان و پدیده خواهد بود . در این میان قبل از بازی با استقلال بازی از سری مسابقات مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی تیم تراکتور به مصاف نود ارومیه خواهد رفت .

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

استادیوم تراکتور و نود همچنان نامبهم :

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز - تراکتور - نود
تراکتور – نود

به تازگی اخباری منتشر شد که استادیوم شهید باکری محل بازی دو تیم نود ارومیه و تراکتور از سری مسابقات جام حذفی در مرحله ی یک هشتم نهایی خواهد بود . خوش زرع مدیر رسانه ای باشگاه تبریزی اعلام کرد که هنوز ورزشگاه این دیدار مشخص نشده است و به باشگاهی اطلاعیه ای داده نشده است . او در ادامه افزود با توجه به مناسب بودن چمن ورزشگاه سلماس احتمال برگزاری در سلماس نیز وجود دارد . او گفت که تابع تصمیم باشگاه نود ارومیه است و این تیم هر کجا را تعیین کند سرخ پوشان موظف هستند در آن جا مسابقه را برگزار کنند .

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

رشید همچنان نیمکت نشین :

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز - رشید مظاهری
رشید مظاهری

عدم آمادگی علیرضا بیرانوند و آمادگی رشید مظاهری حتی باعث نشد تا مارک ویلموتس حتی برای بازی مثل کامبوج از یکی دیگر از دروازه بانان استفاده کند . رشید مظاهری و پیام نیازمند دو دروازه بان آماده ی لیگ هستند که تا هفته ی 6 هیچ گلی را دریافت نکرده اند . بیرانوند نیز یکی از بدترین فصول خود را پست سر می گذارد . به هر حال به نظر تغییر دروازه بان کمی برای مربیان سخت است . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد رشید مظاهری را در فصول گذشته مشاهده کنید .

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

سردار مشهور ترین بازیکن تیم ملی ایران :

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز - سردار آزمون
سردار آزمون

اکثر سایت های ورزشی عکس سردار آزمون را روی جلد خود مربوط به اخبار تیم ملی ایران را قرار می دهند . این نیز به دلیل درخشش سردار در بهترین سطح فوتبال اروپا و حتی دنیا دانست . او در این فصل لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی در دو دیدار شده است و آمار علی دایی و مهدی مهدوی کیا را نیز شکسته است . او به تنهایی با 4 گل در لیگ قهرمان گل زن بازیکن ایرانی در لیگ قهرمانان است . او در مقابل با بازی کامبوج هتریک کرد .

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

حاج صفی فابرگاس :

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز - حاج صفی فابرگاس
حاج صفی فابرگاس

می توان برای احسان حاج صفی لقبی انتخاب کرد . او برای تیم تراکتور 6 امتیاز شیرین را به ارمغان آورده است و تبدیل به موثر ترین بازیکن لیگ شده است . سبک فوتبال وی مثل فابرگاس است . چندی پیش هواداران استقلال به خسرو حیدری بازیکن محبوب خود لقب فابرگاس را داده بودند . این در دنیا مرسوم است که هواداران برای بازیکنان خود لقبی انتخاب می کنند . پرشورها نیز القاب بسیار زیبا به بازیکنان داده اند . مثلا اخباری پیتر چک یکی از مشهورترین شعارهای هواداران بود . احسان نیز می تواند به حاج صفی فابرگاس باشد .

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز

دنیزلی آماده فتح لیگ برتر :

بازگشت مصطفی دنیزلی به تبریز - مصطفی دنیزلی
مصطفی دنیزلی

شاید در دنیا متر مربی پیدا شود که بتواند در کشوری و با سه تیم مطرح یک کشور قهرمان شود . کاری که مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه ای در سوپر لیگ ترکیه انجام داده است . او با سه تیم گالاتاسرای ، فنرباغچه و بشیکتاش موفق به قهرمانی شده است . حال نوبت ایران است . دنیزلی سرمربی با تجربه ای است که با فوتبال ایران نیز آشنایی دارد و می تواند از تجربه ی خود استفاده کند و خاطرات تلخ را از ذهن هواداران به فراموشی بسپارد .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*