۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 684
  • 07 شهریور 1398 - 13:43
  • 1238 بازدید
  • ارسال توسط :
اکبر ایمانی
اکبر ایمانی

اکبر ایمانی

آخرین و به روز ترین اخبار در مورد بازی تراکتور و پرسپولیس

اکبر ایمانی

اکبر ایمانی

اهبر به بازی هفته هم نرسید :

اکبر ایمانی
اکبر ایمانی

به نظر حداقل دو هفته باید برای تشویق خاص هواداران تیم تراکتور صبر کنیم . تشویقی که با اجرای فرماده اکبر ایمانی برگزار میشد . اکبر ایمانی که در تمرینات پیش فصل مصدوم شده بود و بازی هفته ی اول را نیز از دست داده بود ، بازی هفته را با تیم پرسپولیس از دست داد . پس همچنان تشویق بیر ایکی اوچ به هفته های بعد موکول شد . البته رضا اسدی خرید جدید سرخ پوشان عملکرد فوق العاده ای را در برابر نفت مسجد سلیمان داشت و نگرانی برای جانشینی اکبر ایمانی وجود ندارد .

فورچونه زهر خود را میریزد؟

اکبر ایمانی - فورچونه
فورچونه

شاید بازی جمعه اولین تجربه ی کوین فورچونه بازیکن فرانسوی جدید برای پرشورها باشد . جایی که این تیم به مصاف تیم پرسپولیس خواهد رفت . بلاشک تراکتور برای بازکردن دروازه ی تیم پرسپولیس نیاز به یک مهاجم زهردار دارد . شاید قرعه به نام فورچونه باشد . او در تمرینات از آمادگی بدنی خوبی برخوردار بود و به نظر برای بای با پرسپولیس نیز آماده است .

سردار ستاره ی زنیت :

اکبر ایمانی - سردار آزمون
سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت روسیه عملکرد فوق العاده ای را در این تیم داشته است . در طرحی که از ستاره های تیم های حاضر در تیم های لیگ قهرمانان اروپا طراحی شده است ، سردار آزمون به عنوان ستاره ی این تیم نقاشی شده است . این یعنی که عملکرد او از زیر چشم منابع معتبر به دور نمانده است . اگر او بتواند عملکردی را که در لیگ روسیه به جا گذاشته است را در لیگ قهرمانان تکرار کند ، بلاشک تیم های بزرگ اروپایی به دنبال او خواهند بود .

جنگ جنگه خارجی ها است :

اکبر ایمانی - کالدرون - دنیزلی
دنیزلی – کالدرون

فردا آزمون بسیار جدی و سخت برای دو مربی خارجی تازه است . مصطفی دنیزلی و گابریل کالدرون دو سرمربی تازه وارد شده به لیگ برتر هستند . فردا این دو مربی روبه روی یکدیگر قرار میگیرند تا یک آزمون سخت و دشوار را بگذرانند . کالدرون در اولین گام خود موفق به شکست تیم پارس جنوبی جم شد و دنیزلی با تساوی 0-0 متوقف شد . هر کدام یک از تیم ها اگر فردا بازی را ببازند برایشان کمی گران تمام میشود .

ورزشگاهی که کمی شیکتر شد :

اکبر ایمانی - یادگار امام
یادگار امام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*