۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3620
  • 13 اکتبر 2019 - 5:05
  • 2066 بازدید
  • ارسال توسط :
اکبر ایمانی هوادار تراکتور - اکبر ایمانی
اکبر ایمانی هوادار تراکتور

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

آخرین اخبار از وضعیت تمرینات تیم تراکتور

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

هواداران از اکبر اطمینان داشته باشند :

اکبر ایمانی هوادار تراکتور - اکبر ایمانی
اکبر ایمانی

اکبر ایمانی بازیکن سرخ پوشان تبریزی ، فرصت کمی برای بازی در این فصل پیدا کرده است . از این رو برخی شایعاتی درست کرده بودند که او کمی از باشگاه ناراحت است و حتی در مقطعی شایعه انتقال وی به ماشین سازی شنیده می شد . اما او در مصاحبه ی اخیرش به تمام حواشی پایان داد .

او در تازه ترین مصاحبه ی خود اعلام کرد که قبل از پیوستن به این تیم هوادار تیم تراکتور بوده است . او افزود که برادر وی در نوجوانی هوادار این تیم بوده است و وی نیز آرزوی بازی برای سرخ پوشان و خوشحال کردن پرشور ها بوده است . او در ادامه افزود که اصلا این نکته مهم نیست که او در ترکیب ثابت باشد یا در نیمکت . اکبر گفت که هدف موفقیت تیم و خوشحالی هواداران است .

این همان دیدگاه حرفه ای است که تیم دنیزلی را می تواند به قهرمانی نزدیک کند . اکبر یکی از محبوب ترین بازیکنان سرخ پوشان است . در ویدیوی زیر می توانید تشویق بیر ایکی اوچ را که به فرمانده ای ایمانی انجام می گیرد را مشاهده کنید .

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

دنیزلی بازگشت :

اکبر ایمانی هوادار تراکتور - مصطفی دنیزلی
مصطفی دنیزلی

تمرینات در روز شنبه جدی تر از همیشه پیگیری شد . دنیزلی نفر اول کادر فنی تیم تبریزی روز شنبه وارد تبریز شد و بلافاصله در تمرینات حاضر شد . این تمرین در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد . دنیزلی در ابتدا دقایقی با شاگردان خود صحبت کرد . با افزوده شدن بازیکنان ملی پوشان نفرات تیم تکمیل خواهد شد .

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

نوبتی هم باشه نوبت مازولا است :

اکبر ایمانی هوادار تراکتور - مازولا
مازولا

شواهد نشان می دهد که مازولا جنیور ستاره برزیلی تیم تراکتور در تمرینات بسیار شاداب بوده و هیچ نشانه ای از مصدومیت در وی مشاهده نمی شود . او اولین خرید بازیکن خارجی در این فصل از نقل و انتقالات تیم بود . امیدواری به وی بسیار بالا بود . زیرا او یک بازیکن خوش استایل و فنی است . با آمادگی وی شاید مشکل خط حمله ی سرخ پوشان نیز حل شود . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد این ستاره را مشاهده کنید .

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

تراکتور از همان اول برتری داشت :

اکبر ایمانی هوادار تراکتور - تماشاگران
تمشاگران

این آمار مربوط به سال اخیر یا امسال نیست . این آمار مربوط به لیگ 9 ، 10 و 11 لیگ برتر ایران می باشد . این تیم در آن زمان مثل اکنون مدعی نبود ؛ اما هواداران همواره این تیم را حمایت می کردند . پس هواداران تراکتور بر اساس نتیجه گیری تیمشان به ورزشگاه نمی روند . آنان در هر شرایطی پشت تیمشان هستند . شاید این تیم ستارگان فراوانی داشته باشد ، اما ستارگان اصلی یار دوازدهم یعنی پرشورها هستند .

گاهی مشاهده شده که سرخ پوشان ستارگان چندانی نداشته اند اما با حمایت و پشتیبانی هواداران موفق به شکست تیم های بزرگ نیز شده اند . در ویدیوی زیر می توانید چند ویدیوی زیبا از حماسه هایی که این هواداران خلق کرده اند را مشاهده کنید .

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

ذوب آهن هم مثل تراکتور منتظر است :

اکبر ایمانی هوادار تراکتور - ذوب آهن
ذوب آهن

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اعلام کرد که این تیم نیز مانند تیم تراکتور منتظر صدور حکم فیفا است . او در ادامه افزود که دلیل عدم به کار گیری رضا شکاری در تیم تبریزی به دلیل بلاتکلیفی بازی نمی کند . به هر حال محرومیت این بازیکن علاوه بر این که موجب ناراحتی پرشورها می شود ، فوتبال ایران یکی از مستعد ترین بازیکن خود را از دست داده است . شما می توانید عملکرد وی را مشاهده کنید .

ویلموتس نظم کیروش را به هم زد :

اکبر ایمانی هوادار تراکتور - کاپیتان احسان
کاپیتان احسان

بر اساس لیست اعلام شده ی مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی احسان حاجی صفی جلو تر از اشکان کاپیتان تیم ملی است . در زمان کی روش اشکان دژاگه کاپیتان دوم تیم بود . البته دژاگه در این بازی مصدوم شد و جای خود را به محبی داد .

اکبر ایمانی هوادار تراکتور

2 دیدگاه

  1. آقای ایمانی قبل از بازی بسیار خوبش، شخصیت بسیار بالایش را نشان داده است ما تراکتوریها مخلص ایشان و بازیکنان با شخصیتمان هستیم و به آنها افتخار میکنیم

  2. چون تراکتوری است باشخصیت است . البته اکبر ایمانی بازیکن حرفه ای است اما دلیل شما اشتباه است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*