۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1869
  • 26 شهریور 1398 - 10:39
  • 2991 بازدید
  • ارسال توسط :
اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - اهبر
اکبر ایمانی بازیکن تراکتور

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور

بررسی شایعاتی مبنی بر جدایی اکبر ایمانی

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور

حضور اکبر ایمانی در ماشین شایعه است !!!!

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - اهبر
اهبر

به تازگی شایعاتی مبنی بر پیوستن اکبر ایمانی به ماشین سازی به گوش میرسد . ولی هوشنگ نصیر زاده مدیرعامل تیم ماشین سازی این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که که هر بازیکنی که با تیمی قرارداد داشته باشد نمیتواند به تیم دیگر بپیوندد . این خبر از همان اول هم شایعه بود . اکبر فرمانده ی تیم است و خیلی در نزد هواداران محبوب است . او به تازگی از بند مصدومیت رها شده و کم کم آمادگی خود را بدست می آورد . در ویدیوی زیر میتوانید تشویق بیر ، ایکی ، اوچ را که با فرماندهی اهبر انجام میشود را مشاهده کنید .

تراکتور محروم نیست :

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - تراکتور
تراکتور

حسن زاده رئیس کمیته انظباتی اعلام کرد که هواداران تیم تراکتور محروم نیستند . این اخبار پیچیده بود که پرشورها با محرومیت تعلیقی مواجه هستند . اما حسن زاده اعلام کرد که شکایت تراکتور فقط مربوط به جریمه ی 30 میلیون تومانی است . اگر کمیته استیناف این حکم را نقص کند ، هیچ محرومیتی هواداران را در بر نمیگیرد .

لیون مواظب مسی ایران باشد :

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - مسی ایرانی
مسی ایرانی

تیم زنیت روسیه در اولین هفته از سری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم لیون خواهد رفت . سایت «فوتو مرکاتو» فرانسه عملکرد سردار ملقب به مسی ایرانی را زیر نظر گرفت . این سایت عملکرد درخشان وی با تیم روستوف که به یاد همگان است را بررسی کرده است . این سایت به تیم لیون تاکید کرد که مواظب سردار آزمون باشند .

تراکتوری ها در این جا جشن قهرمانی را برگزار میکند :

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - استادیوم شیراز
استادیوم شیراز

این ورزشگاه محل قهرمانی تیم تراکتور در جام حذفی میباشد . استادیوم 50 هزار نفری پارس شیراز محل برگزاری فینال جام حذفی میباشد . یکی از تیم های مدعی تراکتور است . این وعده را دنیزلی به پرشورها داده است . وعده ای که اگر عملی شود ، دنیزلی تا ابد محبوب هواداران تراکتور خواهد بود . کسب دوگانه در ایران . این وعده ای است که دنیزلی در بدو ورود به تبریز داد .

منهای تراکتور

دوباره اتفاق تلخ در تهران

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - ورزشگاه آزادی
ورزشگاه آزادی

فاحعه دوباره در تهران اتفاق افتاد . پسر بچه ی 8 ساله پرسپولیسی بر اثر اتصال برق جان خود را از دست داد . اتفاق بسیار ناگواری که تن آدمی را میلرزاند . ظاهرا مشکل از گیت ورودی ورزشگاه بود . حدود 20 روز لیگ به تعویق افتاد تا چنین اتفاقاتی را دیگر در ورزشگاه مشاهده نشود . ولی همان آش است و همان کاسه . فوتبال ارزش این را ندارد که حتی یک جرات هم در تن انسان ایجاد نشود . چه برسد به از دست دادن جان .

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*