۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 5726
  • 23 آبان 1398 - 11:15
  • 220 بازدید
  • ارسال توسط :
اولیویر ژیرو
اولیویر ژیرو

اولیویر ژیرو

زندگی نامه ی ستاره ی فرانسوی را مشاهده کنید .

اولیویر ژیرو

اولیویر ژیرو

ژیرو کیست ؟

اولیویر ژیرو

اولیویر ژِیرو بازیکن حرفه ای فوتبالیست است که در تیم چلسی انگلستان و در لیگ جزیره بازی می کند . او سابقه ی بازی برای تیم آرسنال یعنی رقیب و همشهری آبی های لندن دارد . اما او یکی از مهم ترین جام هایی را که یک بازیکن می تواند بدست آورد را فتح کرده است . او در جام جهانی 2018 روسیه موفق شد که با تیم ملی فرانسه قهرمان شود . او یکی از موثر ترین بازیکن تیم ملی اش در جام جهانی بوده است . شاید او گل های زیادی را به ثمر نرساند ، اما او نقش به سزایی را در کارهای هجومی و حتی دفاعی تیم داشته است .

33 سال دارد و 193 سانتی متر قد وی می باشد . ای قد بلند موجب می شود که او در کارهای هوایی غالبا موفق باشد و گل های زیادی را از این راه به ثمر برساند . او در پست مهاجم نوک بازی می کند و علاوه بر گلزنی موقعیت های زیادی را برای هم تیمی هایش فراهم کرده است . در ادامه زندگی نامه ی وی را از دوران کودکی تا اکنون بررسی می کنیم .

اولیویر ژیرو

محل تولد ژِیرو :

اولیویر ژیرو

اولیویر ژیرو

ژِیرو در 30 سپتامبر سال 1986 به دنیا آمد . او در یک شهر کوچک در جنوب شرقی فرانسه زندگی می کرد . اولیویر از دوران کودکی به فوتبال علاقه ی شدیدی داشت و این به دلیل الهام از برادر بزرگتر خود یعنی رومن بود . برادر وی در تیم های پایه ی محلی بازی می کرد و نکات و تمرینات بسیار خوبی برای برادر کوچک تر خود فراهم می کرد . اما یک مشکل برای وی پیش آمد .

برادر وی ناگهان فوتبال را رها و تصمیم گرفت که تبدیل به یک متخصص تغذیه شود . اما اولیویر تحت حمایت برادر بزرگ تر خود بود . او تاثیر به سزایی در روحیه وی برای تبدیل به فوتبالیست شدن حرفه ای داشت . او بزرگ تر از اولیور بود و بسیار به برادر کوچک خود کمک کرد . او در تیم های محلی خود ثبت نام کرد . هنگامی که او در سن 13 سالگی بود ، به تیم گرنوبل پیوست .

اما این باشگاه زیاد در جذب او اطمینان نداشت . زیرا از تجربه ی برادر وی آگاه بود . او 5 سال در این آکادمی فوتبال بازی می کرد ، اما هیچگاه به عنوان یک بازیکن حرفه ای خود را نشان نمی داد . در سال 2006 او در لیگ دو آماتور فرانسه که یکی از ضعیف ترین لیگ داخلی این کشور بود به رقابت پرداخت . اما او کم کم پیشرفت کرد و همین عامل موجب شد که باشگاه گرنوبل او را به تیم اول منتقل کنند .

او به تیم ارشد راه یافت و توانست چند بازی در این تیم انجام دهد . او در 18 بازی فقط دو گل به ثمر رساند که برای یک مهاجم اصلا آمار خوبی نبود . او به تیم های فرانسوی زیادی منتقل شد و روز به روز عملکردش پیشرفت می کرد . باشگاه قبلی او به لیگ سطح یک فرانسه منتقل شد .

این یک خبر بسیار خوب برای ژِیرو بود که در بالاترین سطح فرانسه فوتبال بازی کند . اما او با مدیران باشگاه به اختلاف خورد و باشگاه تصمیم به رهایی او گرفت . در سال 2008 او به تیمی در سطح دو فرانسه پیوست و توانست عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارد . او در 27 بازی در این لیگ 14 گل به ثمر رساند .

اولیویر ژیرو

ژیرو در مونپلیه :

اولیویر ژیرو

اولیویر ژیرو

اولیور ژِیرو در سال 2010 به تیم مونپلیه در لیگ سطح یک فرانسه پیوست . این یک اتفاق بسیار مهم برای او بود. او توانست در اولین بازی خود برای این تیم گل بزند و در ادامه عملکرد فوق العاده ای داشته باشد . او موفق شد در این تیم در جام حذفی فرانسه قهرمان شود . این اتفاق بسیار مهم برای او و تیمش بود .

اولیویر ژیرو

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*