۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4332
  • 01 آبان 1398 - 0:05
  • 1682 بازدید
  • ارسال توسط :
امید در اردوی تراکتور
امید در اردوی تراکتور

امید در اردوی تراکتور

امید در اردوی تراکتور

امید در اردوی تراکتور

امید در اردوی تراکتور

احتمال بازگشت اشکان به بازی استقلال :

امید در اردوی تراکتور

خبر ها مبنی بر این است که احتمال دارد اشکان دژاگه امید به رسیدن به بازی در برابر تیم استقلال در هفته ی نهم را دارد . این بازیکن به نظر باید به بازی در برابر استقلال برسد . زیرا او سابقه ی گل زدن به این تیم را دارد و می توان گفت که امکان تکرار تاریخ در شرایط بازگشت به این دیدار را دارد . شاید بازگشت وی خوش یمن باشد و او دوباره بتواند به این تیم در هفته ی نهم گل بزند .

او در آلمان حضور دارد و بلاشک بازی در برابر نقت آبادان را از دست خواهد داد . اما حدود 10 روز فرصت برای بازگشت به میادین را دارد تا به الکلاسیکو ی ایران برسد. در ویدیوی زیر می توانید گل زیبای وی را به استقلال در بازی برگشت را مشاهده کنید .

امید در اردوی تراکتور

سید دیگر تراکتور مصدوم شد :

امید در اردوی تراکتور

مصدومیت معضلی است که بازیکنان تراکتور ظاهرا نوبتی با بدشانسی دچار آن می شوند . پس از سید اشکان دژاگه سید دیگر سرخ پوشان یعنی سید احمد موسیوی نیز مصدوم شده است . البته میزان مصدومیت وی هنوز مشخص نشده است . او که در بازی با نساجی عملکرد نسبتا خوبی داشت و نگرانی ها را بابت این پست رفع کرده بود ، در برخوردی با یار حریف از ناحیه سینه مصدوم و دچار مشکل تنفسی شد . همین امر موجب شد تا دنیزلی وی را در دقیقه ی 78 تعویض کند .

مصدومیت وی موجب بازگشت مهدی تیکدری به پست دفاع راست می شود . اما شاید این را نیز خود دنیزلی می داند که بازی گرفتن از تیکدری در پست تخصصی وی یعنی وینگر راست برای تیم و خود بازیکن نتیجه بخش تر خواهد شد . زوج موسوی و تیکدری می توانست برای تیم بسیار با ثمر تر باشد . بازگشت تیکدری به پست اصلی خود با یک پاس گل همراه بود . تاثیر وی در فاز هجومی بیشتر در کار دفاعی است . حال باید منتظر ماند و دید که میزان مصدومیت وی چه میزان خواهد بود .

امید در اردوی تراکتور

امید در اردوی تراکتور

تراکتور دو برابر قوی تر :

امید در اردوی تراکتور

سرخ پوشان در 6 بازی ابتدایی لیگ موفق به ثبت 4 گل شده بودند . اما همین میزان گل برای این تیم در یک نیمه ی طوفانی اتفاق افتاد . تنها نقطه ی ضعف تیم دنیزلی در امر گلزنی بود که با هوشیاری و تلاش مضاعف کادر فنی و بازیکنان این مشکل نیز حل و تیمی قوی تر برای کسل مقام قهرمانی روانی لیگ برتر شد . خط دفاعی و دروازه بان این تیم بی نقص تر از سایر نقاط زمین بود و هیچ نگرانی در امور دفاعی این تیم را تهدید نمی کند.

مصطفی دنیزلی بسیار فرد با حرفه ای است و با آرامش تمام تیمش را هفته به هفته هدایت می کند . شاید پازل گمشده ی تراکتوری ها این مرد ترکیه ای بود که پس از سال ها پیدا شده است و می خواهد قهرمانی را به پرشورها هدیه کند .

امید در اردوی تراکتور

اتحاد در بین بازیکنان :

اتحاد و همبستگی عامل موفقیت هر تیمی و در هر ورزشی می باشد . این مسئله نیز فوتبال را نیز در بر می گیرد . این اتحاد در بین بازیکنان تراکتور به خصوص در این فصل از رقابت ها مشاهده می شود . اولین و مهم ترین کار مصطفی دنیزلی در بدو ورود ایجاد مسئولیت تیمی در تک تک بازیکنان است . دیگر بازیکنان برای خودشان بازی نمی کنند و منافع تیمی را به منافع شخصی خود ترجیح می دهند .

سرخ پوشان در ادوار گذشته ی لیگ بارها و بارها در آستانه ی قهرمانی بودند اما حواشی بی جا و گاهی از درون تیم مانع از کسب موفقیت شد . حال هواداران و اعضای باشگاه بسیار از تجارب گذشته درس گرفته اند و دیگر جای اشتباهی برای این تیم باقی نمانده است . شاید امسال روز موعود فرا رسد و بالاخره سرخ پوشان به قهرمانی لیگ برتر برسند .

امید در اردوی تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*