۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » استقلال
  • شناسه : 236
  • 20 آگوست 2019 - 14:57
  • 196 بازدید
  • ارسال توسط :
استقلال

استقلال

اخبار به روز تیم استقلال - آخرین حواشی تیم استقلال

استقلال

استقلال

بازتاب جهانی یک اتفاق :

دختری که در دنیا به دختر آبی مشهور شد . سحر هوادار تیم استقلال که به دلیل خود سوزی فوت کرد ، بسیار بازتاب جهانی را از تمام نقاط دنیا منعکس کرده است . اشخاصی مثل گری لیکر ، پوگبا و …. پست هایی در حمایت از این اتفاق را منتشر کرده اند . پست های حمایتی از سوی بازیکنان ملی و تمام کشور . گویا این مسئله اصلا از زنگ ها جدا شده است . هر چه که است جز حسرت و پشیمانی برای خانواده ی این دختر باقی نماند . روحش شاد و یادش گرامی .

البته 20:30 اخبار جمهوری اسلامی ایران این ماجرا را به کلی تکذیب کرد و دختر آبی را دروغ خواند . این گزارش کمی اذهان عمومی را سردرگم کرده است . این احتمال وجود دارد که این داستان و ماجرا ، سیاسی باشد و مربوط رسانه های تفرقه انداز باشد . پدر سحر خدایاری در رسانه اعلام کرد که دخترش وارد ورزشگاه نشده است و رسانه های خارجی صدای وی را جعل و سو استفاده کرده اند . پدر این دختر نیز این ماجرا را تکذیب کرد و اعلام کرد که دخترش براساس خوسوزی جان نباخته است .

پدر سحر افزود که با نام دخترش ایران و ایرانی را بد نام نکنید . به نظر این خبر که در فضای مجازی به شدت پیچیده است ، به کلی دروغ است .

خرید بازیکن شایعه بود :

به تازگی اخباری مبنی بر پیوستن بازیکن ایتالیایی به استقلال به گوش میرسد . ولی هوادارن استقلال به این شایعات عادت کرده اند و میدانند که چند بار به بهانه ی پیوستن بازیکنی خواسته اند که هواداران را فریب دهند . برتولاچی بازیکنی است که در رسانه های مطرح شده است . ولی این بازیکن مدنظر باشگاه آتالانتا و فلامینگو نیز قرار گرفته است . به هر حال خواسته ی استراماچونی مبنی بر خریدن یک پلی میکر انجام نشد . به نظر عامل نتایج صعیف در سال های اخیر مربیان اخراجی نبوده است . همه دوره ی اول شفر را یادشان است . آن تیم به راحتی میتوانست قهرمان آسیا شود . تیمی که 4 بازیکن در جام جهانی داشت .

میلیچ به استقلال پیوست :

مصصدومیت شایعه بود :

استقلال - دشتی
دشتی

برخلاف شایعات به وجود آمده علی دشتی سایر با سایر بازیکنان به تمرین پرداخت و نامش در لیست بازی در برابر ماشین سازی قرار گرفت . نکته ی عجیب این است که نام میلیچ بازیکن جدید آبی پوشان پایتخت در لیست اعلام شده نمیباشد .

استقلال - میلیچ
میلیچ

میلیچ ستاره ی کرواتی سابق تیم های ناپولی و فیورنتینا با عقد قرارداد 2 ساله به تیم استقلال پیوست . این بازیکن پس از کش و قوس های فراوان به این تیم آمد . حال باید دید که آیا او بازیکن باکیفیتی است یا باید به خارجی های ناکام افزود .

نکته ی جالب از استراماچونی :

استقلال - استراماچونی
استراماچونی

آندره استراماچونی سرمربی جدید تیم استقلال به تازگی صفحه ی خود را در اینیستگرام باز کرده است . او دو روز است که این صفحه را باز کرده است . ولی نکته ی جالب این است که او حدود 100 هزار فالوور صاحب شده است . چندی قبی هم آدبایور برای تبلیغ پیج خود ، از نام تراکتور استفاده کرده بود . این حرکت او شایعاتیی مبنی بر پیستن وی به تراکتور را به زبان ها انداخته بود .البته استرا مربی استقلال است و به نظر هیچ قصدی نداشته است .

خبر بسیار عجیب :

استقلال - استراماچونی
استراماچونی

یکی از دستیاران استراماچونی کاملا به فارسی مسلط بوده . این خبر به تازگی بسیار واکنش هایی را در پی داشته است . این یعنی این مربی از کل احوال تیم و بازیکنان آگاه بوده است . استراماچونی مربی بسیار با دیسیپلینی است و با هیچ کسی شوخی ندارد . نظم در اولویت اول او است و بازیکنان را بر اساس توانایی هایشان در نظر میگیرد ، و با نام کسی کاری نکند .

کیت احتمالی استقلال:

استقلال - باقری
باقری

تیم استقلال روز جمعه در دیدار اول خود به مصاف تیم ماشین سازی تبریز خواهد رفت . بنا بر اعلام آل اشپورت طراح البسه های تیم استقلال ، برای این تیم لباسی طراحی نکرده است و لباسی برای پرسپولیس طراحی کرده است و کیت جدید آبی پوش ها به نیم فصل دوم موکول شد . به نظر لباس های بالا البسه های جدید تیم استقلال خواهد بود .

سوال مهم هواداران :

استقلال - عارف غلامی
عارف غلامی

استقلال یکی از تیم هایی است که به کلی ترکیب تیمی اش را تغییر داده است . این تیم بازیکنان باتجربه ی خود را از دست داده است و به جای آن بازیکنان بسیار جوان را جایگزین آن ها کرده است . حال سوال هوادارن این است که این تیم واقعا میتواند یک مدعی باشد . به خصوص که تیم های مثل تراکتور و سپاهان بسیار خرید های خوبی انجام دادهاند و پرسپولیس حتی یک بازیکن از دست نداده است ؟


این تیم هندوانه ی سربسته است . امکان دارد خیلی شیرین باشد و بتواند همه ی تیم ها را به تعجب در آورد . یا شاید هم کم تجربه گی مانع موفقیت این تیم شود . در ضمن آبی های پایتخت کادر فنی خود را نیز تغییر داده است و به کلی با یک تیم جدید وارد رقابت ها خواهد شد .

مجوز بازی دو بازیکن خارجی رسید :

استقلال - میلیچ
میلیچ

میلیچ و شیخ دیاباته هر دو میتوانند تیم استقلال را در بازی اول همیاری کنند . کارت بازی دو بازیکن خارجی این تیم صادر شد . استقلال روز جمعه در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت .

ترافیک در خط هافبک :

استقلال - کریمی
کریمی

تیم استقلال یکی ازتیم هایی در لیگ است که میتوان به عنوان یک مدعی قهرمانی از او نام برد . نقطه ی قوت این تیم بلا شک خط هافبک او است . جایی که بازیکنانی مثل علی کریمی ، مسعود ریگی ، فرشید باقری ، رضا آذری جوان ، آرش رضا وند ، فرشید اسماعیلی ، داریوش شجاعیان میباشند . در ضمن تیم آبی پوشان به زودی یک هافبک هجومی خریداری خواهد کرد .

این ترافیک هم میتوان به سود تیم و هم به ضرر تیم باشد . این ترافیک موجب نیمکت نشینی بعضی از بازیکنان تازه وارد ، مثل ریگی و رضاوند شود . نکتهی مثبت دیگر این است که شلوغی در این پست میتواند رقابت را برای راه یافتن به ترکیب اصلی بیشتر کند . در ضمن استراماچونی مربی است که بازیکنان را بر اساس توانایی هایش به میدان میبرد و با نام و سن کسی کاری ندارد .

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*