۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 9205
  • 21 بهمن 1398 - 16:07
  • 575 بازدید
  • ارسال توسط :
استارت توقف سایپا زیر چرخان تراکتور

استارت توقف سایپا زیر چرخان تراکتور

استارت توقف سایپا زیر چرخان تراکتور

استارت توقف سایپا زیر چرخان تراکتور

استارت توقف سایپا زیر چرخان تراکتور

تمرینات تراکتور برای آمادگی تیم در مقابل دیدار سایپا بعد از تساوی در هفته نوزدهم از امروز دوشنبه (21بهمن ) اگر بارش برف مانع نگردد استارت خواهد خورد.

در بازی رفت تراکتور مقابل سایپا ، این تیم توانست با تک گل دقیقه 10 فورچونه، سه امتیاز خارج از خانه را از سایپا بگیرد. با امید کسب سه امتیاز برگشت تیم تراکتور و تساوی دو بازی پرسپولیس و سپاهان،تراکتور میتواند خود را تا مرز رتبه دوم پیش ببرد.

تفاوت بازی برگشت تراکتور و سایپا مربی این تیم هست ،بازی رفت به مربیگری مصطفی دنیزلی و کسب سه امتیاز خارج از خانه به پایان رسید،در بازی برگشت ساکت الهامی سکاندار تیم تراکتور می باشد. الهامی با توجه به نتایج خوبی که بعد از به دست گرفتن هدایت تیم تراکتور بدست آورده امید قهرمانی در دل هواداران این تیم را بیشتر کرده و امید آن می رود که همانند بازی رفت در بازی در خانه نیز سایپا را متوقف کنند.

با توجه به سخنان ابراهیمی سرمربی تیم سایپا در آغاز لیگ که تیم های پر طرفدار برای قهرمانی پا به این لیگ گذاشتن ، تیم پر طرفدار و پرشور تراکتور نیز سوای تقویت پایه های فوتبال برتر و حرفه ای در ایران ،هدف قهرمانی را نیز با همراهی هوادارانش دنبال می کند تا کارنامه درخشان خود را با  امید قهرمانی در لیگ نوزدهم درخشان تر کند.

غایبان کلیدی دو تیم تراکتور و سایپا

مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور و یکی از بازی ساز ترین بازیکنان به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی گل گهر- تراکتور در بازی مقابل سایپا محروم  و یکی از غایبان بزرگ تراکتور می باشد .

 در مقابل تیم سایپا  نیز یک غایب بزرگ کلیدی به نام آرمین سهرابیان دارد که نبود این بازیکن می‌تواند کار را برای مهاجمان تیم تراکتور برای گلزنی هموار سازد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*