۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1
  • 15 آگوست 2019 - 10:17
  • 348 بازدید
  • ارسال توسط :

اخبار داغ تراکتور

مسی در تراکتور - وان یکاد جادویی

اخبار داغ تراکتور

اخبار داغ تراکتور

مدافع تیراختور به ماشین سازی پیوست:

اخبار داغ تراکتور - مسیح زاهدی

مدافع

تیم تراکتور یکی از بهترین تیم های نقل و انتقالاتی در این تابستان میباشد که بازیکنان بسیار به تیم خود افزوده است . مسیح زاهدی یکی از اولین بازیکنانی بود که تیم تبریزی خریداری کرد . ولی به نظر این بازیکن نتوانسته است که دنیزلی را متقاعد کند و به تیم سابق خود ماشین سازی پیوست .

اخبار داغ تراکتور

آدبایور

بازیکن سابق رئال زرنگی کرد:

اخبار داغ تراکتور - آدبایور

آدبایور

مدیر برنامه معروف مصطفی دنیزلی اعلام کرد که دنیزلی به هیچ عنوان این بازیکن را نمیخواهد . دلیل این که او پستی را با نام تراکتور منتشر کرده است فقط جهت تبلیغات میباشد . به نظر آدبایور فقط میخواست که تعداد فالور هایش افزایش پیدا کند .

اخبار داغ تراکتور

اخبار داغ تراکتور

تراکتور در پشت محوطه خطرناک تر است :

اخبار داغ تراکتور - ایمانی

ایمانی

ویلیام میمبلا بازیکن جدید تیم تبریزی بازیکن بسیار شوت زن میباشد . این بازیکن در ابیشتر مسابقات در پشت محوطه ی جریمه گل زده است . اکبر ایمانی نیز این ویژگی را دارد . او هم شوت های بسیار خطر ناکی دارد و از این حیث تراکتور بسیار برتر از تیم های دیگر است . تیم تراختور مهاجم ندارد و لی چند شوت زن قهار دارد . به نظر تیم تبریزی در پشت محوطه ی جریمه بیشتر گل خواهد زد تا در داخل محوطه جریمه . شاید این تیم مهاجم نخواهد و مهاجمان خود را در بیرون از محوطه خریداری کرده است .

اخبار داغ تراکتور

گزینه ی خط حمله ی تیم تراکتور مشخص شد:

اخبار داغ تراکتور - برناردو

برناردو

بازیکن آرژانتینی گزینه ی جدید تیم تیراختور برای خط حمله میبشاد . طبق ادعای رسانه ی آرژانتینی این بازیکن به تیم تبریزی لینک شده است . پرشور ها همچنان منتظر آمدن یک مهاجم هستند .

بازگشت مدیر سابق ماشین

اخبار داغ تراکتور - نصیرزاده

نصیرزاده

هوشنگ نصیر زاده مدیر سابق تیم ماشین سازی تبریز در تمرینات این تیم حضور یافت و ناظر بر وضعیت این تیم بود. نصیر زاده که به تازگی از سمت خود در مدریت ماشین سازی کنار رفته بود و جای خود را به خطیبی داده بود . به نظر شایعاتی مبنی بر بازگشت وی به تیم تبریزی شنیده میشود . او یکی از موفق ترین مدیر در زمینه ی فوتبال میباشد که بسیار فرد لایق در این زمینه میباشد .

وان یکاد جادویی :

اخبار داغ تراکتور - وان یکاد

وان یکاد

ویلیام میمبلا بازیکن 27 ساله پرویی به تیم پرشورها ی تبریز پیوست . نکته ی همیشگی باز همان تابلو وان یکاد همیشگی است . این تابلو بازیکنان زیادی را به تبریز آورده است . اولین رونمایی از این تابلو ، هنگامی بود که دژاگه و شجاعی به تیم اضافه شده بودند. بعد ها بازیکنانیی مثل حاجی صفی ، مازولا ، سوگیتا ، شکاری ، مظاهری ، خانزاده و اکنون هم میمبلا . پرشورها به این تابلو اعتقاد زیادی پیدا کرده اند و او را بسیار خوشبین میدانند . به نظر تا این وان یکاد است تراکتوری ها بمب خواهند ترکاند .

نام بازیکن جدید را درست تلفظ کنید:

اخبار داغ تراکتور - ویلیام

ویلیام

ویلیام میمبلا بازیکن جدید قرمز پوشان تبریز که به تازگی به این تیم اضافه شده است ، بسایر اسم سختی دارد . به صورتی که هودارن در ابتدا نام او را ویلیان تلفظ میکردند . ولی او ویلیام میمبلا است . به نظر او را فقط باید ویلیام صدا کرد . در پرو به او مسی پرو میگفتند . او سبکی شبیه به مسی درد . بازیکن چپ پا است و بسیار شوت زن . آیا باید دید که او میتواند بازیکنی مثل کرار باشد . البته حاشیه های او را نداشته باشد .

حسرت تراکتور پایان میابد:

اخبار داغ تراکتور - تراکتور

پرشورها

شاید هر تیمی که به ذهنتان بیاید در لیگ برتر قهرمان شده است . فولاد ، پاس مفقود ، سایپا ، استقلال خوزستان قهرمان شده است . شاید این مقداری هجیب باشد که تیمی در تبریز که این همه هوادار دارد همچنان حسرت قهرمانی را میکشد . پرشورها بار ها و بار ها در آستانه ی قهرمانی قرار گرفته اند ولی نتوانسته اند قهرمان شوند . شاید ولی امسال نوبت قهرمانی این تیم باشد .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*