۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 249
  • 20 آگوست 2019 - 13:15
  • 175 بازدید
  • ارسال توسط :
اخبار تراکتوری ها - تراکتور
اخبار تراکتوری ها

اخبار تراکتوری ها

نقل و انتقالات تراکتور - مهاجم جدید تراکتور

اخبار تراکتوری ها

اخبار تراکتوری ها

پخش زنده ی بازی تراکتور:

اخبار تراکتوری ها - ورزش
ورزش

بازی تیم تراکتور و نفت مسجد سلیمان از شبکه های صدا و سیما پخش زنده ندارد . این اقدام شبکه ی ورزش و سایر شبکه های سازمان موجب ناراحتی پرشورها شده است. بله واقعیت این است که حق با آن ها است . این تیم یکی از پرقدرت ترین تیم های ایران است . چرا بازی های این تیم در شبکه های معروف پخش نمیشود ، جای سوال دارد . تبریزی ها و تمام تراکتوری همواره از این ناراحت بودند که چرا بازی های این تیمن از شبکه ی سه پش نمیشود . اکنون پخششبکه ی ورزش نیز از دست این تیم در آمد .

اخبار تراکتوری ها

از مهاجم خبری نیست :

اخبار تراکتوری ها - صادقیان
صادقیان

در تبریز همچنان به دنبال منتظر یک مهاجم هستند . همه ی واکنشات به سوی فردی که در تصویر است در آمده است . صادقیان مدیر عامل تیم هنوز نتوانسته است که یک مهاجم خارجی جذب کند . چیزی به شروع لیگ برتر نمانده است و تیم تراکتور همچنان یک مهاجم خریداری نکرده است . البته بسیاری از نام ها گزینه هایی برای تقویت خط حمله بوده است . آز آدبایور گرفته تا جونیور . حال پرشورها مقداری از این مسئله ناراحت شده اند که تراکتور چه موقع مهاجم جذب خواهد کرد .

پرشورها امیدوار هستند :

اخبار تراکتوری ها - میمبلا
میمبلا

ویلیام میمبلا بازیکن جدید پرشورها به تازگی به تمرینات تیم اضافه شده است . از ویژگی های بارز این هافبک میتوان به قدرت شوت زنی اشاره کرد . او حتی ازوسط زمین نیز گلزنی کرده است . به نظر پرشور ها باید منتظر دیدن گل از بیرون محوطه ی جریمه باشند تا در داخل محوطه . اکبر ایمانی و ویمبلا بسیر شوت زن های قهاری هستنئد . در ضمن تراکتور همچنان از داشتن یک مهاجم شش دانگ عاجز است و در این پست بازیکن باکیفیتی خریداری نکرده است .

اخبار تراکتوری ها

همه چیز به پنجشنبه بستگی دارد :

اخبار تراکتوری ها - تبریز
تبریز

بلا شک هوادان تراکتوری ها برای حمایت از تیم همشهری و برای جلو گیری از امتیاز گیری رقیب تهرانی به ورزشگاه خواهند رفت . البته همه چیز به بازی پنجشنبه بستگی دارد . اگر تیم پرشورها پیروز شود ، حتما بنیان دیزل پر خواهد شد . ولی اگر نتایج دیگر در بازی پنجشنبه رخ دهد شاید شرایط کمی متفاوت باشد . البته پرشورها میدانند که بازی در هوای مسجد سلیمان بسیار سخت است . به خصوص این که تیمشان تغییراتی بسیار در بازیکنان ایجاد کرده است .

اخبار تراکتوری ها

مراسم تراکتور نمونه بود:

اخبار تراکتوری ها - تراکتور
تراکتور

دیروز در مراسمی از پیراهن های تیم پدیده ی شهر خودرو رونمایی شد . ولی مراسم در تبریز نمونه بود . مراسمی که شاید برای اولین بار در ایران اتفاق افتاده است . علاوه بر آن برند لباس ها از زمین تا آسمان متفاوت است . آدیداس یکی از اضالع مثلثی است که برند البسه ها ی ورزشی را در دنیا تامین میکند . بسیاری از باشگاه های بزرگ در دنیا مانند آرسنال ، منچستریونایتد و … از این برند استفاده میکنند .

بسیاری از تیم ها در ایران از جنس و طرح لباس های خود رضایت ندارند . این مسئله یکی از جزئی ترین مسئله در فوتبال حرفه ای میباشد . لیگ ما 19 سال است به ظاهر حرفه ای است ولی در کوچک ترین موضوعات مانند : چمن و امکانات حمل و نقلی و …

امید ها به این بازیکن است :

اخبار تراکتوری ها - نریمان جهان
نریمان جهان

سامان نریمان جهان بازیکن تبریزی تیم ماشین سازی امید اول این تیم برای گلزنی در برابر تیم استقلال است . این بازیکن که سابقه ی گلزنی در برابر استقلال برای هر دو تیم تبریزی را دارد امید وار است که بتواند بار دیگر روند خوب گلزنی خود را در برابر تیم استقلال تکرار کند .
بازی استقلال و ماشین سازی تبریز روز جمعه ساعت 18 برگزار خواهد شد . هنوز معلوم نیست که بلیت فروشی این دیدار چگونه خواهد بود . پرشورها بسیلر امیدوار هستند که تیم همشهریشان بتواند تیم استقلال را متوقف کند .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*