۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 5995
  • 24 نوامبر 2019 - 6:51
  • 1265 بازدید
  • ارسال توسط :
احسان غایب بزرگ

احسان غایب بزرگ

احسان غایب بزرگ تراکتور

احسان غایب بزرگ

احسان غایب بزرگ

حاجی صفی به جام حذفی هم نمی رسد :

احسان غایب بزرگ

پس از آنکه احسان حاج صفی مصدوم شد او برای درمان و مداوای مصدومیت خود به ترکیه سفر کرده است و همچنان در این کشور حضور دارد . او قرار است آخر هفته وارد ایران شود و آخرین وضعیت مصدومیت او مشخص شود . بنا بر این احسان بازی مهم سه شنبه در جام حذفی با نود ارومیه را از دست داد . او موثرترین و بهترین بازیکن سرخ پوشان بوده است و شاید در این برهه زمانی این تیم نیاز مبرمی به این بازیکن داشته باشد . احسان حتی در روزهای بد تیم نیز آماده ترین بازیکن بوده است و در اکثر خبرگزاری ها در بین 10 بازیکن برتر لیگ برتر حضور دارد .

احسان غایب بزرگ

تشکر تراکتور از پرسپولیس :

احسان غایب بزرگ

سرخ پوشان پایتخت یک مهاجم برزیلی را برای تقویت توان هجومی خود در ابتدای فصل به تیم اضافه کردند . حتی شنیده ها هاکی از این بود که این بازیکن یکی از گزینه های سرخ پوشان تبریزی نیز بود . حتی در اوایل جذب این بازیکن از او به عنوان هایجک یاد می شد . اما این بازیکن اصلا نتوانست عملکرد خوبی را داشته باشد و پرسپولیس به دنبال فسخ با وی است . اکنون پرشورها خیلی خوشحال هستند که این بازیکن را جذب نکرده اند . البته جانشین وی نیز زیاد بازیکن با کیفیتی نیست .

کوین فورتونه که از لیگ دوی فرانسه در آخرین لحظات شروع لیگ برتر جذب شد نیز زیاد نتوانسته است برای تیم تراکتور بازی کند و در دوران حضور خود در بازی نیز نتوانسته است عملکرد مناسبی را داشته باشد . هواداران خواهان جذب یک مهاجم با کیفیت مثل استوکس و ادینیو هستند . هافبک های خلاق سرخ پوشان بازی سازی می کنند ، اما این توپ ها به ثمر نمی رسد .

احسان غایب بزرگ

تراکتور نود ، نبرد حساس :

احسان غایب بزرگ

نبرد جذاب و حساس دو تیم تراکتور و نود ارومیه در مرحله ی یک هشتم نهایی ، سه شنبه برگزار خواهد شد . همچنان محل برگزاری این بازی مشخص نشده است . اما شنیده ها حاکی از آن است که شانس ورزشگاه شهید باکری بالاتر از ورزشگاه تختی ارومیه است . این ورزشگاه ظرفیت 15 هزار نفری دارد . ولی چمن این ورزشگاه مصنوعی است و این کمی کار را برای سرخ پوشان تبریزی سخت می کند . تیم دنیزلی غالبا در روی زمین و با تعداد پاس های بالا کار را دنبال می کنند . در صورتی که این بازی در این ورزشگاه برگزار شود ، دنیزلی نیز شاید ادامه ی تمرینات را در چمن مصنوعی پیگیری کند .

احسان غایب بزرگ

نوبت قارتال است :

احسان غایب بزرگ

اکثرا تیم های سطح یک دنیا در جام های حذفی از دروازه بان دوم تیم استفاده می کنند تا بتوانند او را از لحاظ روحی نگه دارند . دنیزلی نیز در بازی جام حذفی برابر تیم پاس همدان از این قاعده پیروی کرد و اخباری را در درون دروازه بان قرار داد . او جواب این اعتماد را داد و توانست عملکرد فوق العاده ای را به ثبت برساند . احتمالا روز سه شنبه دوباره شاهد حضور این دروازه بان در چارچوب خواهیم بود .

احسان غایب بزرگ

نوبت درخشش رضا است :

احسان غایب بزرگ
رضا شکاری

در روزهایی که تیم تراکتور از لحاظ گلزنی مشکل دارد شاید یک جوان بتواند مشکل تیم را حل کند . شاید زوج او با محمد رضا آزادی یا ساسان انصاری چاره ی مشکل تیم دنیزلی باشد . به کار نگرفتن این بازیکن سرابی در چند بازی اخیر فنی نبوده است و به نظر باشگاه برای تعیین و تکلیف وی از او استفاده نکرده است . این بازیکن عملکردی داشته است که می توان به آِینده ی وی امیدوار شد . او در ابتدای فصل با حواشی زیادی به تیم پیوست . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد وی را مشاهده کنید .

احسان غایب بزرگ

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*