۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4118
  • 28 مهر 1398 - 6:42
  • 1955 بازدید
  • ارسال توسط :
ابوالفضل رزاقپور
ابوالفضل رزاقپور

ابوالفضل رزاقپور

آخرین اخبار از بازگشت بازیکنان ملی پوش

ابوالفضل رزاقپور

ابوالفضل رزاقپور

نکته ی منفی از دنیزلی

بازگشت مدافع ملی پوش به تمرینات :

ابوالفضل رزاقپور

ابوالفضل رزاقپور یکی از بازیکنان جوانی بود که تیم تراکتور قبل از بازی در برابر تیم پرسپولیس او را در سکوت محض خریداری کرد . این بازیکن بلاشک یکی از بهترین بازیکنان آینده ی ملی خواهد شد . او در اردوی تیم ملی امید حضور داشت و به تازگی به تمرینات تیم اضافه شد . این مدافع چپ اصلا برای سرخ پوشان بازی نکرده است . می توان گفت که تنها نکته ی منفی تیم دنیزلی کار نگرفتن بازیکنان جوان در ترکیب اصلی تیم است .

البته این کار کمی ریسک دار است و گاهی مشاهده شده که برخی تیم ها این ریسک را قبول کرده اند و موفقیت های خود را از دست داده اند . در این تیم بازیکنان جوانی مثل مهدی ببری ، رضا شکاری ، محمد رضا آزادی ، ابوالفضل رزاقپور وسعید مهری وجود دارد که هر کدام بازیکنان با استیل و خوش نقش هستند و بسیار آینده دار هستند . در ویدیوهای زیر می توانید عملکرد دو بازیکن جوان و آینده دار تیم را مشاهده کنید .

ابوالفضل رزاقپور

گل عجیب سردار آزمون :

ابوالفضل رزاقپور

سردار آزمون دو باره موفق شد در لیگ روسیه گل به ثمر برساند . اما این گل کمی با گل های دیگر سردار متفاوت بود . گلی که در زاویه تنگ به ثمر رسید . گل های متعدد وی در لیگ روسیه و به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا می تواند مهاجم 24 ساله ی ایرانی را به سطح یک فوتبال دنیا برساند . در ویدیوی زیر می توانید گل زیبای سردار آزمون را مشاهده کنید .

ابوالفضل رزاقپور

دو غائب بزرگ نساجی :

همچنان کارت بازی محمد قاضی و مهرداد کفشگری دو بازیکن با تجربه و تاثیر گذار باشگاه نساجی مازندران صادر نشده است و این دو بازیکن غائبان احتمالی نساجی در برابر تراکتور خواهند بود . البته سرخ پوشان نیز احتمالا غائبان زیادی را در روز دوشنبه خواهند داشت . اشکان دژاگه که غائب حتمی این بازی هستند و رضا اسدی و رضا شکاری و حتی ویلیام میمبلا نیز وضعیتی مبهمی دارند .

ابوالفضل رزاقپور

آمدن کریم کمرنگ تر شد :

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - کریم انصاری فرد
کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش تیم السیلیه موفق شد که دو گل را برای تیم خود به ثمر برساند و آمادگی خود را به رخ همگان نشان دهد . در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر بازگشتن وی به ایران به خصوص تیم تراکتور به گوش می خورد . این شایعات نیز به دلیل این بود که کریم نتوانست در تیم خودش عملکرد درخشانی داشته باشد و به همین دلیل احتمال می رفت که باشگاه قطری وی را در نقل و انتقالات زمستانی او را در لیست خروج خود قرار دهد . اما درخشش او در بازی گذشته موجب شد که او اعتماد باشگاه را جلب کند و بازگشت او به ایران کمرنگ تر از گذشته شود .

ابوالفضل رزاقپور

نساجی خطرناک در حمله ضعیف در دفاع :

تیم نساجی با 12 گل به عنوان بهترین تیم هجومی لیگ 19 تا به این جای کار توانسته است ثبت کند . اما تراکتور از این بابت مشکلی ندارد . زیرا خط دفاعی محکم این تیم به راحتی گل نمی خورد . در ضمن با بازگشت محمد رضا خانزاده این احتمال کم وجود دارد که نساجی موفق به گلزنی شود . از سوی دیگر نساجی از لحاظ خط دفاعی ضعف دارد . در نقطه ی متقابل نیز خط هجومی تراکتور نیز زهردار نیست . اما شاید دنیزلی از این فرصت به خوبی استفاده کرده و ضعف های خط حمله ی خود را حل کرده است .

این آمارها نشان از توازن در بازی دوشنبه دارد . به نظر بازی با تساوی به پایان رسد . اما این احتمالات آمارها است و فوتبال ورزشی قابل پیش بینی نیست . در ویدیوی زیر می توانید خلاصه بازی این دو تیم در سال گذشته را مشاهده کنید .

ابوالفضل رزاقپور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*