۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 7017
  • 16 دسامبر 2019 - 10:49
  • 3124 بازدید
  • ارسال توسط :

ابراهیم توره در تراکتور بازی خواهد کرد؟

ابراهیم توره در تراکتور بازی خواهد کرد؟

مهاجم سنگالی در تمرینات تراکتور :

شنیده ها حاکی از آن است که مهاجم کهنه کار و با تجربه ی سنگالی برای پیوستن به یک تیم ایرانی ، وارد تمرینات آن تیم خواهد شد و در صورت کسب رضایت به آن تیم خواهد پیوست . به نظر این تیم ، تراکتور است . تیمی که نیاز مبرمی به یک مهاجم دارد . این بازیکن هم اکنون آزاد است و تحت قرارداد هیچ باشگاهی نیست . بازیکنی که از کیفیت او آگاه هستیم . البته این مربوط به چند سال گذشته و زمانی بر می گردد که او بسیار جوان تر بود . وی هم اکنون 33 سال دارد و یک مهاجم بسیار باتجربه محسوب می شود .

این مهاجم اهل سنگال سابقه ی بازی و درخشش در تیم موناکو فرانسه را دارد . هم چنین او سالیان پیش در تیم های ایرانی از جمله پرسپولیس ، پیکان و سپاهان را دارد . حال شایعه شده است که او به مدت چند روزی در تمرینات سرخ پوشان تبریزی شرکت خواهد کرد و در صورت تایید کادر فنی به تیم اضافه خواهد شد . البته شایعه ای که به نظر جدی است . زیرا این مهاجم صفحه ی رسمی باشگاه تراکتور را دنبال کرد .

اما هنوز زمان ورود این بایکن به تمرینات مشخص نشده است . مهاجمی که قیمت مناسبی دارد و اگر آمادگی گذشته را داشته باشد ، می تواند بسیار به این تیم در فاز هجومی کمک کند . آمادگی که در ویدیوی زیر می توانید مشاهده کنید . نظر شما در مورد حضور این بازیکن چیست ؟

ابراهیم توره در تراکتور

آغوش تبریز به روی دانیال باز است :

ابراهیم توره در تراکتور

طبق اعلام سرپرست باشگاه تراکتور فقط یک بازیکن است که همواره این تیم چه با مربی و چه بی مربی یکی از گزینه ی اصلی تیم برای است . گزینه ای که همواره رابطه ی خوبی بین او و پرشورها بوده است . او کسی نیست جز دانیال اسماعیلی فر. ستاره ای که در تبریز بسیار درخشید و دوران 2 ساله ی فوق العاده ای داشت . اما او پس از پایان دوران سربازی به تیم خود بازگشت . سرخ پوشان بسیار تلاش کردند تا او را در ابتدای فصل به تیم بازگردانند . اما اختلاف بین دو باشگاه تراکتور و ذوب آهن مانع از این انتقال شد .

مدیریت باشگاه اصفهانی اعلام کرد که بند آزاد سازی قرارداد وی 5 میلیارد تومان است . این مبلغ بسیار زیادی است . حال باید دید که آیا باشگاه تبریزی برای این ستاره که خاطرات زیادی برای هواداران رقم زده است چنین مبلغی را پرداخت می کند ؟ یکی از زیباترین صحنه ای که وی برای این باشگاه رقم زده است را می توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید .

ابراهیم توره در تراکتور

تیکدری خداحافظ؟

ابراهیم توره در تراکتور

اقدام عجیب مهدی تیکدری وینگر تیم تراکتور خبر هایی را به هواداران می دهد . حذف تمام پست های وی شایعات عجیبی را به راه انداخته است . تیکدری که به عنوان یک بازیکن جوان و تکنیکی به تیم آمد ، شاید نتوانست انتظارات را بر آورده کند . البته مربیان از او در یک پست ثابت استفاده نکردند .

دفاع راست ، دفاع چپ ، وینگر راست و حتی دفاع وسط پست هایی است که از او استفاده شده است . در حالی که پست اصلی او وینگر راست است . اما در این پست کم به کار گرفته شده است . شاید این اقدام او به منظره ی جدایی او باشد . البته بهتر است به او فرصت زیادی داده شود تا بتواند توانایی های خود را اثبات کند .

ابراهیم توره در تراکتور

فورچونه در آستانه جدایی :

گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه تبریزی یکی از بی کیفیت ترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر نیز می باشد . علاوه بر آن وی یک بازیکن بی انضباط نیز است . پس از بازی با شاهین بوشهر ، وی به نشانه ی اعتراض از نیمکت نشینی در تمرینات شرکت نکرده است . از همین رو باشگاه تصمیم گرفته است که با کمترین هزینه با او به توافق برسد و او را از جمع بازیکنان تیم جدا کند . حال باید دید که مهاجم بعدی و جانشین این بازیکن چه کسی خواهد بود ؟

ابراهیم توره در تراکتور

ابراهیم توره در تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

3 دیدگاه

  1. تراختورچی

    اقای زنوزی دلالا دورت کردن و دارن پولاتو میخورن . اخه ابراهیم توره اینهمه بازیکن خوب معلومه که کیا از این انتقال سود میبرن

  2. آقای زنوزی لطفا اول یک سر مربی طراز اول استخدام کن سپس دنبال بازیکن بگرد با نظر سرمربی . شاید دو بازیکن برای تراکتور کافی باشد ولی سرمربی از نان شب هم واجبتر است

  3. به خدا این مهاجم دوباره کار این دلالهای بی شرفه که انداختن سر زبانها، این مهاجم با این سن و سال به درد تراکتور نمیخوره، مطمئنا اون کیفیت سابق و هم نداره…

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*