۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » لیگ اروپا
  • شناسه : 9502
  • 25 بهمن 1398 - 17:17
  • 274 بازدید
  • ارسال توسط :
آژاکس

آژاکس

آژاکس ماشین بازیکن ساز!!!

آژاکس

آژاکس

آژاکس ماشین بازیکن ساز :

آژاکس

حکیم زیاش بازی ساز مراکشی تیم آژاکس هلند با عقد قراردادی به تیم چلسی پیوست .
تقریبا می توان گفت که تیم آژاکس ستارگان زیادی را در بازار نقل و انتقالاتی به فروش رسانده است و درآمد فوق العاده ای را از این امر بدست آورده است . هرگاه این باشگاه قدرتمند بوده است ، تیم ملی هلند نیز در جمع بزرگان است و ستارگان فراوانی را در خود دارد . این تیم ستارگان فراوانی را به فوتبال دنیا و
به خصوص اروپا انتقال می دهد که در این جا به چند نمونه ی آن می پردازیم .

ماتیاس دلیخت :

آژاکس - ماتیاس دلیخت

کاپیتان تیم آژاکس در سال 2019 توانست به خوبی تیم خود را رهبری کند و با این تیم معجزه های فراوانی را خلق کند . او توانست با هم تیمی های جوان خود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد و حتی در نیمه نهایی نیز یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند . اما در یک بازی عجیب و یک کامبک کابوس بار ، تیم آژآکس از رفتن به فینال بازماند و او نتوانست اولین فینال اروپایی خود را تجربه کند .

عملکرد فوق العاده ی وی در تیم آژآکس موجب شد تا تیم های بزرگ اروپایی به دنبال این ستاره باشند .
او در ابتدا قرار بو به تیم بارسلونا بپیوندد و تقریبا می توان گفت که او و بارسا کارهای لازم را تمام کرده بودند . اما یوونتوس آمد و این بازیکن را جذب کرد . این بازیکن با مبلغ 75 میلیون یورو به این تیم پیوست
و جز یکی از گران ترین مدافعان دنیا شد . در ویدیوی زیر می توانید گلها و عملکرد دفاعی
وی را مشاهده کنید .

فرنکی دی یونگ :

آژاکس - فرنکی دی یونگ

بارسلونا بعد از خداحافظی ژاوی هرناندز و آندرس اینیستا به دنبال جذب بازیکنان تراز اول جهانی در پست هافبک هستند تا بتوانند که جای خالی این دو بازیکن را پر کنند . دی یونگ یکی از این بازیکنان مورد نظر بود که با مبلغ 75 میلیون یورو از باشگاه آژاکس جذب شد . او نیز همانند دلیخت در تیم رویایی آژاکس 2019 حضور داشت . اما بارسلونا او را زودتر از همه و در نیم فصل جذب کرد تا هیچ تیم دیگر نتواند روی این بازیکن فکر کند .

حکیم زیاش :

آژاکس - حکیم زیاش

حکیم زیاش به تازگی به تیم چلسی پیوست . او هم اکنون در تیم آژاکس است و تا آخر فصل نیز برای این تیم بازی خواهد کرد و در تابستان سال 2020 به جمع شاگردان لمپارد ملحق خواهد شد .
او نیز یکی از ارکان اصلی تیم آژاکس در لیگ قهرمانان سال 19-2018 بود و
گل ها زیادی به ثمر رساند و پاس گل های بسیاری را برای هم تیمی های خود محیا کرد .

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*