۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6195
  • 28 نوامبر 2019 - 10:13
  • 2957 بازدید
  • ارسال توسط :
5 بازیکن برتر تراکتور
آنتونی استوکس

آنتونی استوکس

آنتونی استوکس در ایران

آنتونی استوکس

آنتونی استوکس

استوکس در ایران

آنتونی استوکس

پس از جدایی و فسخ قرارداد آنتونی استوکس با تیم تراکتور ، باشگاه اعلام کرد که به زودی از این بازیکن شکایت و مهاجم اسکاتلندی با محرومیت بسیار شدیدی روبه رو خواهد کرد . اما استوکس نه تنها محروم نشد ، حال شایعه بازگشت او به ایران به گوش می رسد . اما این بار نه برای بازی در تیم تبریزی . بلکه شایعات خبر آمدن این بازیکن به استقلال و پرسپولیس را می دهند .

شانس تیم پرسپولیس تهران در جذب این مهاجم بسیار است . این تیم به شدت به دنبال یک مهاجم است و به نظر استوکس را زیر نظر گرفته است . جدایی این بازیکن ضربه ی سنگینی را به تیم دنیزلی وارد کرد . به خصوص که جانشین مناسبی برای وی انتخاب نشد . حال باید منتظر ماند و دید که آیا سرنوشت این بازیکن چه خواهد شد ….. در ویدیوی زیر می توانید مشاهده کنید که سرخ پوشان تبریزی چه مهاجم با کیفیتی را از دست داده اند .

آنتونی استوکس

کامبک کاپیتان مسعود :

آنتونی استوکس

پس از اتفاقات تلخ برای کاپیتان مسعود شجاعی ، او بازگشت رویایی را به ترکیب تیم تراکتور داشته است . مسعود شجاعی که از بازیکنان مهم ملی به حساب می آید ، در بازی برابر تیم ملی عراق نتوانست عملکرد خوبی را به جای بگذارد و بسیار نیز مورد انتقاد قرار گرفت . شاید این مسئله کمی پرشورها را نگران کرده بود که مبدا این اتفاقات روی کاپیتان تیمشان تاثیر بگذارد . اما کاپیتان مسعود یک بار دیگر حرفه ای گری خود را با انجام یک بازی بی نقص در برابر تیم نود ثابت کرد .

آنتونی استوکس

ایمان مشکلی ندارد :

آنتونی استوکس

ایمان سلیمی مدافع تیم تراکتور که در هفته ی گذشته دچار مصدومیت شده بود ، مشکلی برای همراهی تیمش در برابر تیم پیکان در هفته ی دوازدهم از رقابت های لیگ برتر ندارد . کمبود بازیکن در تیم به خصوص در پست دفاعی مشکلی است که تیم دنیزلی از ابتدای فصل دچار آن شده است . حتی گاهی کمبود بازیکن در این پست دنیزلی را مجبور به بازی دادن بازیکنان غیر تخصصی در این پست کرده است . به نظر سرخ پوشان تبریزی یکی از تیم های پر فعال بازار نقل و انتقالات در نیم فصل خواهند بود . علاوه بر دفاع این تیم از داشتن یک مهاجم تخصصی نیز رنج می برد .

آنتونی استوکس

بازیکنان تحت فشار هستند :

آنتونی استوکس

پستی که میثم تیموری انتشار کرده است به وضوح نشان می دهد که بازیکنان تیم به شدت زیر فشار هستند . پس از 3 باخت متوالی در برابر تیم های صنعت نفت آبادان ، استقلال تهران و سپاهان اصفهان تقریبا تیم وارد بحران شدیدی شد . اما صعود به مرحله بعدی رقابت های جام حذفی و برد احتمالی در برابر تیم پیکان تهران ، می تواند شرایط را دوباره برای سرخ پوشان باز گرداند .

این تیم پتانسیل قهرمانی بالایی دارد . در 7 هفته ی ابتدایی دنیزلی و یارانش این مسئله را به همه ثابت کردند . در صورتی که این تیم بتواند بازی های خود را تا نیم فصل لیگ 19 به سلامت سپری کند ، می تواند با جذب ستارگان فراوان در نیم فصل دوم به اولین قهرمانی خود در لیگ برتر برسد .

دوری یک ماهه اسدی :

رضا اسدی به دلیل مصدومیت در برابر تیم نود ارومیه در رقابت های جام حذفی یک ماه دور از میادین خواهد بود . مصدومیت وی از ناحیه بینی است و او باید به زیر تیغ جراحان برود . ولی احتمالا به دلیل نیاز مبرم و شدید این تیم به این بازیکن ، او پس از جراحی با محافظ بینی برای سرخ پوشان به میدان برود . البته تراکتور در این پست اکبر ایمانی هافبک با تعصب خود را در اختیار دارد و نگرانی برای جانشین وی وجود ندارد . البته رضا اسدی در پست دفاع نیز عملکردی خوبی داشته است و می توان گفت که تیم یک مهره ی دفاعی با کیفیت را از دست داده است .

آنتونی استوکس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. تیراختورچی

    بازیکنی که اخلاق ورزشی حرفه ای نداشته باشه به هیچ دردی نمیخوره در بدترین موقعیت نه تنها کمکی بهتون نمیکنه بلکه دست و پاتون رو هم میگیره. استوکس کم به تیراختور ضربه نزد. همچنین در آخرین تیمی که حضور داشته یعنی تیم ترکیه ای باز به خاطر مسائل اخلاقی کنار گذاشته شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*